Jackowski po latach wraca do sprawy matki Madzi. Ujawnia, co naprawdę stało się z jej córką

Krzysztof Jackowski
Krzysztof Jackowski

Krzysztof Jackowski słynie ze swoich barwnych przepowiedni, które niejednokrotnie pomogły uratować czyjeś życie. Podczas ostatniej rozmowy ze swoimi widzami, postanowił powrócić do tematu Madzi z Sosnowca. Tą sprawą lata temu żyła cała polska. Dlaczego właśnie ten temat postanowił ponownie poruszyć? 

Krzysztof Jackowski od lat regularnie prowadzi transmisje na swoim kanale na YouTube, gdzie opowiada wszystkim o swoich wizjach. Mężczyzna często pomagał w rozwiązywaniu spraw o podłożu kryminalnym. To właśnie współpraca z policją zapewniła mu rozgłos. Niejednokrotnie z dokładnością udało mu się ustalić miejsce pobytu zaginionych.

Wyrwała sobie wszystkie zęby i nosiła za ciasny gorset. Zdjęcia kobiety, która chce zostać barbie zwalają z nóg

Lata temu cała Polska żyła sprawą małej Madzi z Sosnowca. Wizjoner z Człuchowa również w tej sprawie pomagał policji. Wszyscy z zaciekawieniem śledzili finał sprawy. Początkowo matka dziewczynki twierdziła, że ktoś ją porwał, dopiero później na jaw wyszła okrutna prawda i okazało się, że to ona posunęła się do tak bestialskiego czynu i zabiła własne dziecko. Mimo że minęło już sporo lat od zakończenia tej sprawy, to wielu wciąż nie może uwierzyć w tak tragiczny finał.

Krzysztof Jackowski wraca do sprawy matki Madzi

Mężczyzna podczas ostatniej transmisji opowiedział o tym, jak to jest mieć wizje. Odniósł się do tego, jak to wygląda w przypadku mniejszych spraw, a jak w przypadku tych, którymi żyje cały kraj. Jako przykład posłużył się właśnie sprawą z Sosnowca.

Pies patrzy się na Ciebie, kiedy się załatwia? Powody mogą cię zdziwić, wysyła Ci ważną wiadomość

Jasnowidz wyznał, że on od razu głośno mówił w mediach o tym, że to właśnie mama wyrządziła małej dziewczynce krzywdę. Nikt jednak nie chciał wierzyć w jego słowa. Twierdzi, że wtedy niestety bardzo dużo informacji poszło w eter, a być może udałoby się tę sprawę rozwiązać dużo szybciej.

Krzysztof Jackowski wyznaje, że żeby doznać wizji musi się skupić na różnych faktach i informacjach. Musi dużo myśleć na dany temat, jednak podkreśla, że zbyt intensywne myślenie wpływa czasami na to, że jasnowidzenie zaczyna szwankować.

Śpisz z kotem? Każdy powinien wiedzieć, jakie są tego konsekwencje

Zobacz także: