Przerażające wiadomości. Wprowadzą godzinę policyjną w Polsce?! Ale to nie wszystko

wiadomości
PILNE

Dziś media obiegają dość przerażające i niepokojące wielu Polaków wiadomości przekazane przez Super Express. Pojawiła się informacja, że w Polsce wprowadzą godzinę policyjną. Drugi lockdown staje się tym bardziej możliwy, że wczoraj liczba zakażeń przebiła już 27 tysięcy. Dziennikarze dziennika skontaktowali się ze słynnym ekspertem, epidemiologiem profesorem Włodzimierzem Gutem i spytali go, jakie jego zdaniem będą następne kroki rządzących. Niestety, nakreślił on scenariusz, który jest jak z horroru.

Słynny zwłaszcza ostatnio ekspert, niestety, nie miał dla nas dobrych wiadomości. „To, co mieliśmy na wiosnę to była łagodna zabawa” – powiedział profesor i ostrzega, że druga fala koronawirusa i kolejny lockdown będą o wiele bardziej dotkliwe dla Polaków.

Trudne chwile w domu Cezarego Żaka. Razem z żoną ukrywali to przed mediami

Przerażające wiadomości: kolejny lockdown i godzina policyjna w Polsce

Gut twierdzi, że kolejny lockdown w Polsce miałby działać na tej samej zasadzie, co w innych krajach Unii Europejskiej. Oznacza to, że Polacy mogliby opuszczać domy tylko w celach naprawdę niezbędnych, takich jak wyjście do sklepu, czy wyprowadzenie zwierzaka. W innych przypadkach przemieszczanie się miałoby być zabronione.

Zostało mało czasu, błagają o pilną pomoc. Tatiana Okupnik walczy o życie dziecka

– Moim zdaniem rząd może wprowadzić też godzinę policyjną – powiedział Włodzimierz Gut zaznaczając, że takie rozwiązanie funkcjonuje już we Francji. Ekspert dodał także, że wszystko wskazuje na to, że rząd wprowadzi całkowity zakaz przemieszczania się po kraju. Zauważył, że Polacy będą mogli się poczuć, jak mieszkańcy słynnego Wuhan, od którego rozpoczęła się pandemia.

Katolicy jej tego nie wybaczą. Magda Gessler pojechała na Jasną Górę i totalnie jej odwaliło, wszystko nagrali

– Może nie zaspawywaliby drzwi w mieszkaniach ale sytuacja, w której ludzie np. wychodzą po zakupy z bloków o numerach parzystych od 10 do 12, a z nieparzystych – od 11 do 13 wcale nie jest niewyobrażalny – powiedział profesor Gut.

Mateusz Morawiecki podczas konferencji prasowej w tym tygodniu, zapowiedział, że jeśli zbliżymy się do 75 tysięcy przypadków dziennie, rząd wprowadzi wielką narodową kwarantannę. Decyzja o wprowadzeniu całkowitego zakazu przemieszczania się i godziny policyjnej może zatem zapaść już w przyszłym tygodniu.

Ruszyły masowe kontrole Polaków w całym kraju. Policja może was surowo ukarać
Ewa Farna tak schudła, że ciężko ją rozpoznać. Mamy jej najnowsze zdjęcie, wygląda oszałamiająco
Rząd chce zmienić wysokości emerytury w trakcie pandemii. Wiemy, jak i komu

 

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Michał Szpak jest gejem? Intymny sekret gwiazdora „The Voice of Poland” ujawniony
  2. W rodzinie Katarzyny Dowbor nie dzieje się najlepiej. Najnowsze informacje są bardzo smutne
  3. Czy aborcja w Polsce nadal jest możliwa i gdzie jej dokonać? Najważniejsze informacje o aborcji w pigułce