Dagmara Kaźmierska ma nowego chłopaka! Są zdjęcia, jak się z nim całuje, fani Jacka będą załamani

Dagmara Kaźmierska Królowe Życia

Dagmara Kaźmierska, gwiazda programu „Królowe Życia” pokazała w końcu swojego nowego partnera. Wielu widzów uważało, że stanowiła całkiem przyjemny dla oka duet z Jackiem i że ich drogi w końcu się połączą. Nowym ukochanym Dagmary niestety nie został Jacek, a tajemniczy Piotr. Do sieci trafiło zdjęcie całującej się pary.

Już jakiś czas temu w mediach pojawiły się informacje, że Dagmara Kaźmierska, znana z programu „Królowe Życia” jest z kimś związana. Do tej pory jednak nie pokazała swojej nowej miłości w programie, pokazującym obrazy z jej codziennego, prywatnego życia.

Dagmara Kaźmierska całuje się z nowym partnerem. Czy już niedługo zobaczymy go w programie „Królowe Życia”?

Dagmara Kaźmierska zamieściła w sieci zdjęcia z nowym partnerem i fryzjerem. Po przewinięciu w prawo na kolejne fotki, widać już, że celebrytka całuje się z jednym z nich nad tortem. Okazuje się, że to nowy partner Dagmary, o którym wiadomo na razie tylko tyle, że ma na imię Piotr.

– Motyle na palcach. Motyle w brzuchu. To i na torcie muszą być. Uwielbiam tych Panów. Bardzo o mnie dbają. Aczkolwiek każdy inaczej. Tort tak pyszny, że w sekundy rozpracowany – napisała Dagmara Kaźmierska.

Ruszyły masowe kontrole Polaków w całym kraju. Policja może was surowo ukarać

Przerażające wiadomości. Wprowadzą godzinę policyjną w Polsce?! Ale to nie wszystko
Zostało mało czasu, błagają o pilną pomoc. Tatiana Okupnik walczy o życie dziecka