Ziemkiewicz kpi z Frasyniuka: już wiecie, czemu tak mu na mózg pada [FOTO]

Ziemkiewicz
Fot. Wikimedia/Adrian Grycuk

Rafał Ziemkiewicz, znany publicysta i dziennikarz, wbił szpilę Władysławowi Frasyniukowi. W wymowny sposób skomentował bowiem zdjęcie, które na swoim profilu społecznościowym opublikował były opozycjonista.

Powiedzieć, że Władysław Frasyniuk nie przepada za Prawem i Sprawiedliwością, to nie powiedzieć nic. Były opozycjonista od dłuższego czasu aktywnie angażuje się w zwalczanie partii rządzącej. Wzywa do protestów, publikuje mocne wpisy w mediach społecznościowych. W media znajdziemy wiele wypowiedzi, w których nie oszczędza zarówno Jarosława Kaczyńskiego, jak i jego politycznych towarzyszy.

Ostatnio Frasyniuk zamieścił w mediach społecznościowych na zdjęcie, na którym widzimy go wraz z jego drugą połówką. Partnerka byłego opozycjonisty ma na sobie koszulkę z logotypem Strajku Kobiet. Ma to oczywiście związek z niedawnym orzeczeniem Trybunału Konstytucyjnego, ale i Dniem Feministki, który obchodziliśmy wczoraj. Frasyniuk opatrzył zdjęcie wymownym podpisem. „Koledzy z PiS #wypier**lać” – napisał.

„Słychać trzask wiadomo czego prawej strony. Widać to też w komentarzach. Piękne koszulki” – napisała jedna z internautek. ”

Zdjęcie oraz wpis skomentował na swoim Twitterze również Rafał Ziemkiewicz. Publicysta wbił Frasyniukowi mocną szpilę.

Ziemkiewicz publicznie kpi z Frasyniuka. Mocny wpis na Twitterze

Ziemkiewicz postanowił odpowiedzieć na wpis, który w mediach społecznościowych zamieścił Władysław Frasyniuk. Publicysta nie bawił się jednak w dyplomację i słownie „podszczypał” byłego opozycjonistę.

„Już rozumiecie, czemu Władkowi tak na mózg pada – kobieta mu strajkuje. W sumie w tym wieku dobrze to o nim świadczy” – napisał publicysta m.in. tygodnika „Do Rzeczy”.

Wpis Ziemkiewicza ochoczo komentowali internauci. Odpowiedzi były oczywiście nieco inne niż te, które moglibyśmy przeczytać pod zdjęciem zamieszczonym przez Frasyniuka. Sympatycy Ziemkiewicza, podobnie zresztą jak on sam, dworowali sobie z byłego opozycjonisty oraz jego małżonki.

źródło: Twitter/Rafał Ziemkiewicz; Władysław Frasyniuk