Jackowski miał wizję, jak będzie wyglądało Boże Narodzenie. Polacy się załamią, straszna przepowiednia

Krzysztof Jackowski
Krzysztof Jackowski

Krzysztof Jackowski chętnie dzieli się swoimi przepowiedniami z szerszą publicznością. Ostatnio podczas transmisji odpowiadał na pytania swoich widzów, zatem jeden z internautów postanowił zapytać go, co przepowiada na zbliżające się święta Bożego Narodzenia. Jego słowa wstrząsnęły wszystkimi. 

Krzysztof Jackowski słynie ze swoich przepowiedni, które niejednokrotnie wywołały sporo emocji wśród społeczeństwa. Ludzie raczej sceptycznie podchodzą do tego, co mówi jasnowidz z Człuchowa, jednak są i tacy, którzy wierzą w każde jego słowo. Ostatnio chętnie zabiera głos w sprawie obecnej sytuacji w naszym kraju. Z uwagi na to, że zbliża się Boże Narodzenie, wielu zastanawia się, jak będą wyglądały tegoroczne święta. Mężczyzna postanowił zatem uchylić rąbek tajemnicy.

Cleo upokorzona. Zenek Martyniuk pokazał, gdzie jej miejsce

W tym roku wszystko wygląda zupełnie inaczej niż dotychczas, a zwłaszcza święta. Dotąd kojarzyły nam się one jako okazja do spędzania czasu w gronie rodzinnym, jednak z uwagi na panujące obostrzenia jest to zwyczajnie niemożliwe. Już Wielkanoc była zupełnie inna, podobnie Wszystkich Świętych, a teraz Boże Narodzenie. Wielu już zastanawia się, jak będzie to wyglądało.

Krzysztof Jackowski o tym, co czeka nas w grudniu

Jasnowidz przepowiada, że tegoroczne święta będą dziwne i inne. Dodał, że w Polsce coś się zacznie i będzie się to wiązało z dużym strachem.

Widzowie programu "Rolnik szuka żony" wściekli po emisji najnowszego odcinka. "To przesada, że puszczacie takie sceny w telewizji!"

„Mniej bezpiecznie przez ten strach będzie niż w Wielkiej Brytanii, ale uważam, że na razie to będzie strach. Jeżeli się coś, nie daj Boże, zaczęłoby dziać w Europie, czy na Bliskim Wschodzie, to dziwnym trafem, ale mam wrażenie, że bardzo niefortunnie Polska, Czesi i Słowacja, ze tutaj te trzy kraje mogą być wykorzystane do czegoś, co przez inne państwa może być uznane, że bierzemy w czymś udział. A tak prawdę mówiąc to ktoś będzie korzystał z naszych ziem” – twierdzi Krzysztof Jackowski.

Jeśli by wierzyć jego przepowiedniom, to wirus miałby być niejedyną przyczyną tego, że te święta będą różniły się od poprzednich. Warto jednak z przymrużeniem oka traktować słowa jasnowidza z Człuchowa.

Żona? Partnerka? Filip Bobek przez lata to ukrywał, teraz wszystko wyszło na jaw

Zobacz także:

[wp-rss-aggregator]