Widzowie programu „Rolnik szuka żony” wściekli po emisji najnowszego odcinka. „To przesada, że puszczacie takie sceny w telewizji!”

Rolnik szuka żony
Rolnik szuka żony

Kolejna edycja programu „Rolnik szuka żony” powoli dobiega końca. Za nami emisja kolejnego odcinka, który wśród widzów wzbudził sporo kontrowersji. Według wielu, producenci nie powinni pokazywać w programie takich scen. Ich zdaniem ośmieszyli rolnika i obnażyli jego emocje. 

„Rolnik szuka żony” już od samego początku wzbudza wiele kontrowersji. Każda edycja programu cieszy się ogromnym zainteresowaniem widzów. Oglądający reality show często po emisji odcinka dzielą się swoimi przemyśleniami na temat tego, co zobaczyli. Wczorajszy odcinek przyniósł sporo mieszany odczuć. Widzom nie spodobało się to, że producenci reality-show zdecydowali się opublikować tak intymny moment Dawida.

Żona? Partnerka? Filip Bobek przez lata to ukrywał, teraz wszystko wyszło na jaw

We wczorajszym odcinku rolnik zdecydował się zabrać Martę na randkę. Para postanowiła wybrać się do klubu, jednak już w drodze do niego kandydatka wyznała, że nie jest zainteresowana kontynuacją znajomości. Mimo wszelkich starań kobieta nie dała się przekonać do tego, by dać rolnikowi szanse.

Widzowie programu „Rolnik szuka żony” wściekli

Marta nalegała, by opuścili klub i wrócili na gospodarstwo. Dawid zgodnie z jej prośbą wraz z nią opuścił lokal, jednak zaraz po przekroczeniu drzwi wyjściowych coś w nim pękło. Mężczyzna wpadł w rozpacz, której nie mógł powstrzymać. Łzy spływały po jego policzkach, a wszystkiemu przyglądali się zniesmaczeni widzowie.

Kinga Rusin zdradza kulisy swojego związku. Dziennikarka po latach zdobyła się na szczere wyznanie

Po emisji odcinka na oficjalnym profilu programu internauci od razu postanowili opisać swoje odczucia po tym, co zobaczyli. Większości widzów bardzo nie spodobało się to, że producenci zdecydowali się na pokazanie tak trudnego momentu rolnika. Widać było, że mężczyzna bardzo emocjonalnie do tego podszedł i w tamtym momencie potrzebował po prostu chwili spokoju i prywatności.

Z jednej strony normalne jest, że skoro decyduje się na udział w takim reality show jak właśnie „Rolnik szuka żony” poniekąd dobrowolnie zezwala się kamerom na ukazywanie wszystkiego. Widzowie jednak są przekonani, że tego nie powinno być w programie. Wściekli fani programu od razu stanęli w obronie mężczyzny.

Pilny apel premiera. Potrzebna jest wasza krew i osocze, sytuacja jest coraz bardziej dramatyczna

„To przesada, że puszczacie takie sceny w telewizji! Przecież ogląda to cała Polska! Szanujcie trochę czyjąś prywatność. Chłopak nie wytrzymał emocjonalnie. Mogliście tego nie pokazywać” – pisze jedna z internautek.

Zobacz także: