Czarne chmury nad związkiem Meghan Markle i księcia Harry’ego. Aktorka zrobiła sobie urlop od ukochanego

Meghan Markle
Meghan Markle

Meghan Markle i książę Harry nieustannie znajdują się na nagłówkach zagranicznych tabloidów. Ostatnie doniesienia jednak nie wróżą najlepiej dla ich związku. W wyniku nieporozumień aktorka miała samotnie wyjechać na kilka dni do Meksyku. Przyłapali ją tamtejsi fotoreporterzy. 

Meghan Markle i książę Harry zaskoczyli wszystkich swoją decyzją o odcięciu się od rodziny królewskiej. Zdecydowali się porzucić obowiązki członków monarchii i od tamtej pory żyją po swojemu. Przeprowadzili się do USA, czyli ojczyzny Meghan. Początkowo media obiegały informacje o ich sielance i luksusowych domach, do których się przeprowadzali w poszukiwaniu tego idealnego. Ostatnio dużo się mówi również na temat domniemanej drugiej ciąży aktorki, którą wraz z ukochanym mieliby konsekwentnie ukrywać.

Anna Lewandowska z przepisem na pyszne Brownie z cukinii! Ten wypiek zasmakuje każdemu

W ostatnim czasie w Stanach ze względu na wybory prezydenckie bardzo dużo się dzieje. W związku z tym Meghan chciałaby uczestniczyć w życiu społecznym i wyrażać głośno swoje poglądy. Z tego faktu nie jest jednak zadowolony jej ukochany, ponieważ wolałby, żeby jego żona mimo wszystko zachowała odrobinę dystansu od kwestii politycznych. Między innymi właśnie to miałoby być powodem ogromnej kłótni, która wystawiła ich związek na próbę.

Meghan Markle miała dość, postanowiła udać się na urlop

Wszystkie jej problemy i zmartwienia związane między innymi z kłótniami z mężem zaczęły się piętrzyć, w związku z czym postanowiła zrobić sobie wakacje. Podczas kolejnej kłótni miała opuścić ich dom i zadzwonić do swojego przyjaciela z Meksyku. Następnie wsiadła w prywatny odrzutowiec i chwilę później była już w kraju, w którym mieszka jej wieloletni przyjaciel.

Jarosław Jakimowicz po latach ujawnia prawdę. Nieprawdopodobne, do czego zmusili go producenci popularnego programu

Fotoreporterzy szybko uchwycili aktorkę podczas spaceru po mieście, w którym się zatrzymała. Była sama, zatem ich syn najprawdopodobniej został z ojcem w USA.

Meghan Markle pragnęła powrotu do ojczyzny, ale chyba nie zdawała sobie sprawy z tego, jakie będą tego konsekwencje. Od momentu wyprowadzki z Wielkiej Brytanii ona i Harry nie dogadują się najlepiej. Wszystko przez to, że różnice kulturowe coraz mocniej dają się we znaki, a książę nie czuje się zbyt dobrze w obcym kraju.

Stanisław Dziwisz przedstawia swoje stanowisko ws. zarzutów przeciwko niemu. Teraz dopiero się zacznie