Mąż Małgorzaty Rozenek porwany i pobity. Miał wdać się w romans

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan

Radosław Majdan, mąż Małgorzaty Rozenek, w czasie swojej kariery piłkarskiej, która trwała jeszcze przecież nie tak dawno, omal nie stracił życia. Stało się tak przez romans, w który miał się wdać. Wszystko opowiedział jego kolega z boiska.

Małgorzata Rozenek i jej małżonek są dziś jedną z najczęściej opisywanych przez media par. Były piłkarz, który nie zrobił przecież szczególnie spektakularnej kariery sportowej, „z drzwiami” wszedł przed laty do show-biznesu. Na początku kariery był bożyszczem polskich nastolatek. Długowłosy sportowiec pojechał nawet z kadrą Jerzego Engela na mundial. Nic więc dziwnego, że miał aspiracje, by – zamiast w Pogoni Szczecin – zagrać za granicą. Najpierw miał przygodę turecką i grecką. Później wyjechał do Izraela.

Czy Małgorzata Rozenek – Majdan o tym wiedziała? Jej mąż został zawinięty w dywan

Aż trudno w to uwierzyć, gdyż cała historia brzmi jak z komedii sensacyjnej. Radosławowi Majdanowi bez wątpienia nie było jednak do śmiechu. Tym bardziej, że naraził się na gniew bardzo wpływowych ludzi w obcym kraju. Jeśli wierzyć koledze z boiska Radka, który opisał wszystko w swojej książce, piłkarz musiał opuszczać Izrael w dużym pośpiechu. O co tak naprawdę poszło?

Edyta Górniak w fatalnym stanie. Wiemy, co się stało

Otóż Grzegorz Szamotulski, z którym Majdan przez lata rywalizował o miejsce w bramce reprezentacji Polski, o sytuacji opowiada w swojej autobiografii. Ciekawe, czy Małgorzata Rozenek usłyszała od męża tę anegdotę. Niewykluczone, że Radek wolał zostawić ją dla siebie. Tym bardziej, że w całej aferze rozeszło się o romans.

„Niebywałą opowieść sprzedał mi prezes izraelskiego Ashdod. – Wiesz, że przed tobą bronił u nas polski bramkarz Majdan, ale musiał szybko wyjechać. Jemu spodobała się dziewczyna tutejszego gangstera. I pewnego dnia ludzie tego gangstera podjechali, związali Majdana, owinęli go w dywan, wrzucili na ciężarówkę i ruszyli za miasto. Wyrzucili go koło drogi, zadzwonili do nas i powiedzieli: Wasz bramkarz ma 48 godzin na opuszczenie Izraela, w przeciwnym razie go zabijemy. A teraz leży dokładnie tu i tu. Odebraliśmy go i natychmiast zapakowaliśmy w samolot do Polski”.

Radek nigdy nie stronił od pięknych kobiet. Przed dwa lata był w związku z Dodą, która wystąpiła jednak o rozwód, gdyż – jak twierdzi – piłkarz niejednokrotnie ją zdradził. Czyżby jednak „na stare lata” Małgorzata Rozenek zdołała okiełznać byłego sportowca?

źródło: otopress.pl, fakt.pl