The Voice of Poland. TVP rozwścieczyło fanów, „czyli to ustawka!”

The Voice of Poland TVP ustawka

Część fanów programu „The Voice of Poland” jest oburzona decyzją TVP, która została ogłoszona dosłownie przed chwilą. Widzowie przeciwni nowym obostrzeniom nie kryją wściekłości. Nowe odcinki powstaną w innych warunkach. Dodatkowo pojawiły się zarzuty o to, że program jest ustawiony. O co chodzi i czy „The Voice” to ustawka?

TVP musi chuchać i dmuchać na „Voice’a”. Jest to bowiem jedna z najpopularniejszych pozycji w ofercie Telewizji Publicznej. Jednakże, w dobie obecnej sytuacji w Polsce, produkcja napotyka kolejne problemy w pracy nad nią. Właśnie podjęto kontrowersyjną decyzję.

Edyta Górniak w fatalnym stanie. Wiemy, co się stało

„The Voice of Poland”: TVP podjęło kontrowersyjną decyzję – „Ustawka!”

Jak wiadomo, rząd wprowadza obecnie kolejne obostrzenia celem zmniejszenia liczby zakażeń. Obejmą one również plany seriali i programów emitowanych w TVP. Szczególnie talent-show ucierpią, gdyż m.in. nie będzie można wpuścić do studia publiczności.

Telewizja Polska z powodu obostrzeń w walce z pandemią COVID-19, a także w trosce o bezpieczeństwo osób obecnych podczas nagrania, zdecydowała o wcześniejszym nagraniu trzech finałowych odcinków 11. edycji programu. Odcinki będą nagrywane bez udziału publiczności i z zachowaniem wszelkich możliwych zasad bezpieczeństwa – przekazano właśnie na oficjalnym profilu „The Voice of Poland” na Facebooku.

Anna Lewandowska z przepisem na pyszne Brownie z cukinii! Ten wypiek zasmakuje każdemu
"Więzień miłości" - serialowa Zehra podbija Instagram jesienną sesją fotograficzną! Mamy najnowsze zdjęcia Hazal Subasi

Widzowie, pod rzeczonym wpisem, zaczęli snuć domysły, że skoro odcinki zostaną nagrane wcześniej, a nie transmitowane na żywo, to „The Voice of Poland” jest ustawione. Zwykle bowiem telewidzowie mogą głosować przez SMS. „Czyli kto wygrał?” – pisze Pani Agnieszka. „Czyli ustawka. Szacun” – dodaje Pan Marcin na stronie programu TVP.

⚠️ 📢 Telewizja Polska z powodu obostrzeń w walce z pandemią COVID-19, a także w trosce o bezpieczeństwo osób obecnych…

Opublikowany przez The Voice of Poland TVP Wtorek, 10 listopada 2020

– A to jak będzie wyglądał udział nas telewidzów wysyłających SMS na wybranego uczestnika? I czy mamy jeszcze coś do powiedzenia czy produkcja wie kto wygra? – pyta jedna z widzek. Prawdopodobnie brzmiącej odpowiedzi udzielił inny fan. – Są 4 odcinki live, więc ostatni będzie na żywo, wraz z wyłonieniem zwycięzcy – dywaguje Błażej.

Miejmy nadzieję, że zarzuty typu „ustawka” nie okażą się prawdziwe. Od lat bowiem emocjonujemy się „The Voice of Poland” i kibicujemy poszczególnym uczestnikom. Dziś, choć łatwo nie będzie, czekamy na nowe odcinki. Ekipa TVP robi wszystko, by je dla nas przygotować. Stąd też wolą nagrać je „awansem”, niż nie emitować w ogóle.