„Więzień miłości” – serialowa Zehra podbija Instagram jesienną sesją fotograficzną! Mamy najnowsze zdjęcia Hazal Subasi

Hazal Subaşı jak większość z Was wie, jest wybitnie utalentowaną turecką aktorką. W Polsce jest rozpoznawalna dzięki roli Zehry, którą gra w serialu „Więzień miłości”. Prywatnie Hazal troszkę rożni się od skromnej Zehry, jest osobą, która lubi pokazywać w mediach społecznościowych swój styl życia.

Trudno się dziwić, że Hazal co rusz chętnie pokazuje w sieci swoje najnowsze zdjęcia. To piękna kobieta o nieskazitelnej figurze. Subaşı od dłuższego czasu spotyka się ze znacznie starszym od siebie aktorem – Rizą Kocaoğlu. Para, choć nie często wrzuca na Instagram wspólne zdjęcia, ma się bardzo dobrze. Ich miłość kwitnie i nabiera mocy.

Czarne chmury nad związkiem Meghan Markle i księcia Harry'ego. Aktorka zrobiła sobie urlop od ukochanego

Aktorka znana z serialu „Więzień miłości” pokazuje się w nowej odsłonie

Hazal Subaşı na Instagramie ma już całkiem pokaźną ilość osób, które regularnie ją obserwują, to aż 827 tysięcy fanów. Aktorka co jakiś czas wrzuca na swój profil najnowsze zdjęcia, relacjonując tym co obecnie się u niej dzieje. Niedawno Zehra, główna bohaterka tureckiego serialu „Więzień miłości” dodała fotografie, która zaniepokoiła jej fanów. Posypała się fala pytań czy, aby na pewno wszystko u niej w porządku. Zapewniamy, że tak, była to tylko chwila zadumy ze strony aktorki.

Anna Lewandowska z przepisem na pyszne Brownie z cukinii! Ten wypiek zasmakuje każdemu

Hazal Subaşı w jesiennej odsłonie

Najnowsze zdjęcia publikowane przez Hazal pokazują, że aktorka jest w znakomitej formie. Wygląda wręcz zjawiskowo w długim musztardowym płaszczu. A Wam jak podoba się nowa stylizacja Subaşı?

Przepis na ślimaki z ciasta francuskiego - idealne na wieczorne spotkanie z przyjaciółmi

Serialowa Zehra pokazała dziś swoim fanom jak spędza listopadowe wieczory. Na pierwszej relacji widać jak Hazal siedząc wygodnie na sofie, przykryta ciepłym kocem spogląda w laptopa. Jej mina mówi wszystko. Zaś druga relacja przedstawia zrelaksowaną i odprężoną Zehrę, która rozmarzona słucha muzyki.

Joanna Scheuring-Wielgus: ujawnimy wszelkie kościelne przestępstwa
Przepis na sernik karakuł - koniecznie musisz go spróbować