Edyta Górniak z dramatyczną diagnozą. „Głosy w głowie to ciężki przeciwnik”

Edyta Górniak diagnoza

Edyta Górniak nie jest w najlepszym stanie „zdrowotnym”? Ta teoria zaczęła coraz częściej pojawiać się w sieci. Co ciekawe, kolejne znane osoby przyłączają się do grona osób, które o takiej sytuacji mówią wprost.

Edyta Górniak w fatalnym stanie. Wiemy, co się stało

Trudno się dziwić, że Edyta Górniak postanowiła wycofać się z życia publicznego na jakiś czas. Albowiem fala krytyki, jaka spotkała ją w ostatnich miesiącach, zabiłaby niejednego człowieka słabego psychicznie. Diwa przestała sobie radzić. Serwis Plotto.pl opisuje coraz bardziej skomplikowaną sytuację artystki.

The Voice of Poland. TVP rozwścieczyło fanów, "czyli to ustawka!"

Edyta Górniak jest chora? Ta diagnoza zaczyna figurować w sieci

Na początku teorie Edyty na temat szkodliwości szczepionek czy rzekomo wymyślonej pandemii wzbudzały śmiech. Internauci tworzyli memy, kolejni celebryci w złośliwy sposób odpowiadali piosenkarce w social mediach. Z czasem jednak opinia publiczna zaczęła się o „Edzię” niepokoić. Kobieta poczęła bowiem brnąć zdecydowanie zbyt daleko.

Ostatni live na Instagramie, w którym jak z rękawa rzucała teoriami spiskowymi, przelał czarę goryczy. Było to jednak najprawdopodobniej ostatnie wystąpienie, jakie Edyta Górniak sprezentuje w 2020 roku. Zapowiedziała bowiem, że nie zobaczymy jej przez długi czas. Zdążyła jednak powiedzieć wiele rzeczy, w które środowisko nie dowierza.

"Więzień miłości" - serialowa Zehra podbija Instagram jesienną sesją fotograficzną! Mamy najnowsze zdjęcia Hazal Subasi

Postawę gwiazdy polskiej muzyki skomentował – będący z kolei wschodzącą gwiazdą – Jakub Żulczyk. To autor książek i scenarzysta, twórca między innymi genialnej pozycji, na podstawie której powstał kultowy już serial HBO – „Ślepnąc od świateł„. Diagnoza, którą postawił, jest smutna. Uważa on, że niecodzienne wypowiedzi Górniak to efekt głosów, jakie artystka ma słyszeć w głowie.

Co konkretnie napisał? – Nazwałem Dudę „debilem”, tak więc nie mam już słowa na Edytę Górniak. Zwłaszcza, że poza ekstremalnym krindżem jest we mnie też trochę współczucia dla tej biednej kobiety; głosy w głowie to bardzo ciężki przeciwnik – skomentował Żulczyk.

Jarosław Jakimowicz po latach ujawnia prawdę. Nieprawdopodobne, do czego zmusili go producenci popularnego programu

Abstrakcyjne słowa Górniak w mediach i na Instagramie

Czym tak naprawdę Edyta Górniak podpadła ostro krytykującym ją ludziom? Otóż już wiele miesięcy temu zabierała głos na temat szczepionek. Wyznała wprost, że zarówno ona, jak i jej syn, nie zamierzają nigdy poddawać siebie ani swoich dzieci przymusowi szczepień. Gwiazda przestrzegała Polaków przed szkodliwością szczepionek.

Z kolei o obecnej sytuacji „wirusowej” wypowiadała się, posługując się najpopularniejszą teorią spiskową. Mianowicie wokalistka jest przekonana, że wszystko to zostało już dawno zaplanowane. Na lockdownie miałyby korzystać odpowiednie środowiska i korporacje. Krytyka wymierzona w Górniak to z kolei miałaby być sprawka tych, których w ostatnim czasie piosenkarka demaskuje.