Bogusław Leśnodorski chory na Covid. Ujawnił, jak się czuje

Bogusław Leśnodorski

Bogusław Leśnodorski, były prezes Legii Warszawa, a obecnie doradca zarządu w Motorze Lublin, ujawnił, że jest chory na Covid-19. Zdradził też, jak się czuje.

Koronawirus zbiera swoje żniwo również w świecie polskiej piłki. Praktycznie codziennie docierają do nas bowiem informacje dotyczące kolejnych zakażeń np. w drużynach piłkarskich. Zawodnicy naszej ligi są jednak poddawani testom na tyle często, iż zachorowania wykrywa się dość szybko.

Na Covid-19 chorują jednak nie tylko piłkarze. Okazuje się bowiem, że ostatnio pozytywny wynik testu otrzymał Bogusław Leśnodorski. Były prezes Legii Warszawa, który święcił z tym klubem wielkie triumfy, zamieścił wpis na Twitterze. Ujawnił w nim, że jego również dosięgło zakażenie.

Leśnodorski zdradził również, jak czuje się będąc chorym na Covid-19. Przyznał, że nie przechodzi zakażenia bezobjawowo.

Bogusław Leśnodorski chory na Covid-19. Jak się czuje?

Popularny „Leśny” zamieścił wpis na Twitterze. Dołączył do niego zdjęcie oraz tweeta, które opublikował kilka dni wcześniej. Pisał wówczas, że najprawdopodobniej i jego czeka zakażenie. Okazało się, że te słowa były prorocze. Nawiązał również do swojego stanu zdrowia. Zrobił to jednak w zdawkowy sposób sygnalizując jedynie, że „miewał się już lepiej”.

„No i się doczekałem. Wynik pozytywny, lepiej się w życiu miewałem…. Czekam na zdjęcia, bo pierwszy raz będę miał okazję posiedzieć w domu przez 2 tygodnie i nie wiem jak to zniosę” – napisał doradca zarządu w Motorze Lublin.

Bogusław Leśnodorski to były prezes Legii Warszawa. Zdobywał z tym klubem mistrzostwa i puchary kraju, ale największym sukcesem był awans do Ligi Mistrzów. „Wojskowi” w fazie grupowej rywalizowali z Borussią Dortmund, Realem Madryt i Sportingiem Lizbona. Zajęli w niej trzecie miejsce, dzięki dostali się do Ligi Europy. Do tej pory klubowi nie udało się powtórzyć tego sukcesu.