Marcin Najman stanął w obronie Górniak: jesteś kanalią!

Marcin Najman

Marcin Najman stanął w obronie Edyty Górniak. Pięściarz zaangażował się w medialną zawieruchę, którą wywołały słowa piosenkarki.

Media obiegła niedawno wypowiedź Edyty Górniak, która zszokowała opinię publiczną. Stwierdziła bowiem, że w szpitalach, udając chorych na Covid-19, leżą statyści. Jej słowa odbiły się szerokim echem, odpowiedziało jej wiele osób.

Niektórzy w język się gryźli i nie zostawili na Górniak suchej nitki. Skrytykował ją m.in. stand-uper Piotr Bałtroczyk. „Ma jedno dziecko, co daje nadzieję, że geny galopującej głupoty i infantylizmu jednak obumrą” – swierdził.

Jego słowa doprowadziły do oburzenia Marcina Najmana. Sportowiec, zawodnik federacji FAME MMA, zamieścił pełen gniewu wpis. Stanął w nim w obronie Edyty Górniak i nawrzucał Bałtroczykowi. Nie bawił się przy w dyplomację.

Marcin Najman staje w obronie Edyty Górniak

Do swojego wpisu Najman dołączył wypowiedzi Bałtroczyka. Na tym jednak nie poprzestał. Całość opatrzył bowiem autorskim, pozbawionym hamulców komentarzem.

„Po pierwsze, kolejny raz, media manipulują słowem w sposób niebywały. Znam opinie Edyty Górniak, która jest moją Przyjaciółką, zarówno na temat pandemii jak i osób chorych. Nigdy tego nie trywializowała i nigdy w tonie, sugerowanym przez niektóre media się nie wypowiadała” – twierdzi Marcin Najman.

W dalszej części posta przechodzi jednak do bezpardonowego ataku na stand-uper. Nazywa bowiem Bałtroczyka… kanalią. „Bałtroczyk jesteś kanalią. Wiesz, że odbieranie dzieci matkom to zbrodnia? Wiesz inwalido intelektualny, że do takich praktyk dochodziło w hitlerowskich obozach koncentracyjnych!? Nikt nie zaprzecza, że jest virus Covid-19 i że jest mnóstwo chorych ! Na pewno taką osobą nie jest Edyta Górniak. Różnica zdań jest widoczna co do formy walki z Covid-19” – pisze.

„Ty się trochę hamuj gościu, bo to, że załączone foty pokazują, że słowo potrafi ranić to wiemy, ale nazywanie kogoś kanalią również nie jest przykładem niczego dobrego. Opanuj emocje” – odpisał Najmanowi internauta, Patryk. Sportowiec nie posłuchaj jednak jego zdania, ponieważ post nadal jest dostępny na Facebooku.

źródło: Facebook/Marcin Najman