Nowe promocje w sieci Biedronka powalają. Cukier, ziemniaki i coca-cola za 1 zł, ale to nie wszystko

Biedronka
Biedronka

Biedronka bardzo często zaskakuje nas różnego rodzaju promocjami. Często wybierając się na zakupy, spotyka nas miłe zaskoczenie, kiedy dowiadujemy się, że nasze ulubione produkty możemy dostać za połowę ceny. Tym razem ogromne promocje dotyczą najbliższych dni. Duża część asortymentu w bardzo atrakcyjnych cenach. 

Biedronka to jeden z najpopularniejszych marketów. Duża część społeczeństwa właśnie tam decyduje się robić zakupy, ponieważ dyskont często kusi dużo niższymi cenami niż pozostałe sklepy. Dzięki temu robiąc spore zakupy, możemy dużo zaoszczędzić. Supermarkety często rywalizują ze sobą o klientów, w związku z czym korzystamy na tym niepowtarzalnymi rabatami.

Szok w "M jak miłość". Na łożu śmierci Marysia dowie się o nieślubnej córce

Już od wczoraj w sieci sklepów można kupić najpotrzebniejszy asortyment w wyjątkowo niskich cenach. Wśród przecenionych produktów można znaleźć nie tylko produkty spożywcze. Wielu z pewnością zdecyduje się wybrać do marketu, w końcu takich cen nie spotyka się na co dzień.

Biedronka z kolejną zaskakującą ofertą

Klienci sklepu będą zachwyceni. Dzięki tym promocjom będą mogli zaopatrzyć się i zrobić zapasy. Żeby skorzystać z oferty, w większości przypadków należy posiadać kartę Moja Biedronka. Na niektóre produkty obowiązuje również limit, choć mimo to i tak można kupić całkiem sporo.

Księżna Kate i książę William zostali zmuszeni do podjęcia trudnej decyzji - jest ostateczna

Najwięcej klientów przyciągnie z pewnością promocja na cukier, którego w niektórych domach zużywa się w sporych ilościach. Już od wczoraj można go dostać w promocyjnej cenie wynoszącej jedynie 1,25 złotych za kilogram! Biedronka doskonale wie, jak zadowolić swoich klientów.

Co jeszcze dostaniemy w atrakcyjnej cenie? Grapefruit za 3,79 złotych za kilogram, pomarańcze deserowe 3,99 złotych za kilogram, polskie ziemniaki 1,49 złotych za kilogram, duże opakowanie proszku do prania Persil 3,9 kilograma za 26,99 złotych, łopatka wieprzowa 7,49 złotych za kilogram (limit dzienny – 3 kilogramy na kartę), czteropak Pepsi lub Pepsi Max 1,75l – 2,15 złotych jedna sztuka, karkówka wieprzowa bez kości za 8,99 złotych za kilogram, świeży pstrąg 100 gramów za 1,99 złotych, słodkie kalendarze adwentowe za 2,99 złotych, cukier 5+5 gratis. Przy zakupie 10 sztuk rabat na 5 najtańszych, limit dzienny na kartę to 10 produktów.

Przepis na świeżą i pachnącą chałkę domowej roboty - koniecznie zobacz