Nie masz pomysłu na prezent dla bliskich? Lidl już od jutra wprowadza do swojej oferty wyjątkowe produkty, będzie w czym przebierać

Lidl
Lidl

Lidl postanowił wyjść naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów w kwestii świątecznych prezentów. Do swojej oferty wprowadza produkty, które zdecydowanie ułatwią nam robienie upominków dla naszych bliskich. Będzie w czym przebierać.

Lidl zdecydował się ułatwić swoim klientom przedświąteczną gorączkę związaną z kupnem prezentów i do swojej oferty wprowadza aż 43 nowe produkty. W ofercie sklepu pojawią się zarówno artykuły męskie, jak i damskie, zatem każdy znajdzie coś odpowiedniego. Przedświąteczny czas zawsze jest pełen zawirowań. Przygotowania do świąt Bożego Narodzenia zawsze trwają już od samego początku grudnia, a w niektórych domach zahaczają nawet o listopad.

Łukasz "Juras" Jurkowski miał Covid-19! Opisuje dokładnie, jak się czuł

Warto nie zostawiać wszystkiego na ostatnią chwilę i już dziś zacząć myśleć o prezentach dla bliskich. Popularny dyskont już od jutra wprowadza do swojej oferty rzeczy, które doskonale nadadzą się na wyjątkowy prezent. Co jakiś czas można tam znaleźć różnego rodzaju produkty, jednak tak dużego wyboru jeszcze nigdy nie było.

Lidl wprowadza nowy asortyment do swojej oferty

Od soboty w supermarketach będzie można znaleźć całą kolekcję produktów Wittchen. Produkty tej marki były dostępne w sklepie już jakiś czas temu, wtedy cieszyły się ogromną popularnością, a ludzie ustawiali się w kolejkach, by je zdobyć. W związku z tym, zarządcy sklepu postanowili ponownie zadowolić swoich klientów i tym razem dodatkowo poszerzyć wybór asortymentu.

Małgorzata Kożuchowska wrzuca do sieci poruszający wpis - "Właściwie wszystko i wszędzie jest źle, mnóstwo agresji, frustracji, pretensji"

Pojawią się aż 43 nowe produkty. Na sklepowych półkach dostępne będą zarówno torebki i portfele, jak i rękawiczki czy paski. Będzie można znaleźć coś dla kobiet i dla mężczyzn. Wszystkie produkty są wykonane ze skóry naturalnej. Ich ceny będą się wahały pomiędzy 89 złotych a 279 złotych, w zależności od produktu.

Jeśli zatem nie macie pomysłu na prezent dla bliskich, to w sieci sklepów Lidl na pewno uda się Wam coś wybrać. Portfele, torebki czy paski do spodni zawsze się przydają. Warto jednak się pospieszyć, ponieważ podobnie, jak za pierwszym razem przy wprowadzeniu produktów marki Wittchen do sklepu, wszystko może szybko zniknąć.

Robert Lewandowski straci kolegę z zespołu! Więcej razem nie zagrają