Lidl znowu rozdaje piwo za darmo. Lepiej się pospieszcie, tylko przez 1 dzień

Lidl
Lidl

Lidl co jakiś czas oferuje piwoszom naprawdę atrakcyjną promocję. Dziś mamy piątek 13 i z tej właśnie okazji, dyskont zdecydował nieco umilić ten dzień wszystkim miłośnikom alkoholowego trunku. W związku z tym dla niektórych ten pechowy dzień może okazać się szczęśliwym. 

Lidl ma bardzo duży wybór piwa w swoim asortymencie, dzięki czemu z pewnością każdy może znaleźć coś dla siebie. Jedni są miłośnikami klasycznego napoju, inni wolą bardziej delikatne, smakowe, a jeszcze inny wyszukane rzemieślnicze browary. Gama dostępnych produktów na pewno zdoła zadowolić każdego.

Anna Lewandowska chce zatrudnić nianię, wiemy, co jej oferuje. Spełniasz jej wymagania?

To już nie pierwsza taka akcja, kiedy mamy okazję zgarnąć kilka piw za darmo! Każda tego typu promocja ściąga do marketu tłumy, w związku z czym, warto się pospieszyć. Warunkiem skorzystania z promocji jest posiadanie aplikacji sklepu. Podczas poprzednich promocji obowiązywały również ograniczenia co do wyboru piw, teraz zgodnie z informacjami, w akcje włączają się wszystkie rodzaje piw w butelkach.

Lidl kolejny raz rozdaje piwo za darmo

To fantastyczna okazja, biorąc pod uwagę fakt, że dzisiaj piątek. Duża ilość ludzi po ciężkim tygodniu lubi odreagować i zrelaksować się z piwem w ręce. Market doskonale wie, jak zadowolić swoich klientów. Promocja obowiązuje tylko dziś, więc lepiej udać się na zakupy jak najszybciej, bo później możemy tam zastać jedynie puste półki.

Lepiej usiądźcie. Wydało się, jakie wykształcenie ma Magda Narożna i gdzie pracowała

Jak skorzystać z promocji? Weź 8 dowolnych piw butelkowych, a przy kasie zeskanuj aplikację Lidl Plus z aktywowanym kuponem, wtedy 4 z wybranych alkoholi otrzymasz za darmo. Jako że wszystkie markety bardzo często konkurują ze sobą w kwestii przyciągnięcia jak największej ilości klientów, to takie promocje mają miejsce dość często.

Lidl co kilka tygodni zachęca klientów do zakupów w ich sklepie właśnie tym, że mogą dostać darmowe produkty. Oferta zdaje się na tyle kusząca, że szkoda byłoby z niej nie skorzystać. Warto pamiętać jednak o tym, by w walce o ulubione piwo nie zapomnieć o zachowaniu dystansu.

Nowe promocje w sieci Biedronka powalają. Cukier, ziemniaki i coca-cola za 1 zł, ale to nie wszystko