Szok w „M jak miłość”. Na łożu śmierci Marysia dowie się o nieślubnej córce

M jak miłość
M jak miłość

Takiego obrotu akcji w serialu „M jak miłość” chyba nikt się nie spodziewał. Najnowszy odcinek będzie sporym zaskoczeniem dla wszystkich widzów, którzy na bieżącą śledzą losy rodziny Mostowiaków. Marysia pozna sekret, który może zmienić losy całej rodziny. 

„M jak miłość” niezmiennie dostarcza widzom sporo emocji. Reżyserzy dbają o to, by każdym odcinkiem zachęcić widzów do wyczekiwania na kolejny. Tym razem wydarzy się coś, czego zupełnie się nie spodziewaliśmy. W serialu pojawi się dawna miłość Marysi. Jacek Kotowski lata temu dostał przysłowiowego kosza od Rogowskiej, po czym wyprowadził się do Kanady. W ostatnim czasie mężczyzna rozwiódł się ze swoją dotychczasową żoną.

Do powrotu skłoni go zaplanowany bal absolwentów, na który postanowi zaprosić swoją szkolną miłość, czyli Marysie. W przeszłości tych dwoje łączyła naprawdę wyjątkowa relacja. Oboje byli w sobie zakochani na zabój, razem dorastali i byli sobie bardzo bliscy. W międzyczasie w przychodni kobiety pojawi się także ciężko chora matka mężczyzny. Marysia otoczy ją opieką i zadba o jej zdrowie.

Tego widzowie serialu „M jak miłość” się nie spodziewali

Nieoczekiwanie pomiędzy nimi znowu zaiskrzy. Wspólne spędzanie czasu zdecydowanie ich do siebie zbliży. To, jakim jest wspaniałym facetem, zauważy nawet bratowa Marysi. Nagle jednak wydarzy się coś, co może zmienić losy wszystkich.

Pensja minimalna będzie zależna od miejsca zamieszkania. Policzyli, gdzie Polacy zarobią najwięcej

Matka Jacka trafi do szpitala i niestety okaże się, że jej stan zdrowia jest krytyczny. Kobieta będzie czuła, że koniec jej już blisko w związku z czym na łożu śmierci postanowi wyznać Marysi prawdę. Okaże się, że Jacek skrywał przed nią wielką tajemnicę. On wyprowadził się do Kanady, jednak w Polsce zostało jego nieślubne dziecko.

W „M jak miłość” zrobi się naprawdę gorąco. Matka mężczyzny wyzna, że jego córka nie wie, kto jest jej ojcem, a co ciekawe, Marysia ją bardzo dobrze zna. Sekret skrywany latami może nieźle namieszać w rodzinie Mostowiaków. Domyślacie się, kto może być córką Jacka?