W najbliższych odcinkach „Pierwsza miłość” wstrząśnie widzami. Marysia i Kinga w żałobie, porażająca śmierć głównego bohatera

Pierwsza miłość
Pierwsza miłość

Najnowszy odcinek serialu „Pierwsza miłość” dostarczy widzom sporo emocji. To, co się wydarzy, wstrząśnie widzami. Marysia będzie miała powód do świętowania, jednak jej sukces przyćmi żałoba, w której pogrąży się razem z Kingą. Śmierć jednego z głównych bohaterów zasmuci wszystkich. 

Producenci serialu „Pierwsza miłość” dbają o to, by widzowie przed ekranami telewizorów się nie nudzili. W związku z tym na koniec tygodnia postanowili zapewnić im taką dawkę emocji, że wielu będzie już odliczało do poniedziałku, żeby poznać dalsze losy bohaterów. W dzisiejszym odcinku Marysia będzie przebywała za granicą, gdzie odbywa się leczenie jej córki. Wiadomo już, że zakończy się ono powodzeniem, dzięki czemu obie będą mogły wrócić do kraju.

Nie masz pomysłu na prezent dla bliskich? Lidl już od jutra wprowadza do swojej oferty wyjątkowe produkty, będzie w czym przebierać

Radość spowodowaną pomyślną operacją przyćmi jednak żałoba, w której pogrążyła się Kinga. Marysia będzie starała się wesprzeć swoją przyjaciółkę, w wyniku czego obie będą lamentować nad losem, jaki spotkał Janka. Mężczyzna po wyjeździe do Mołdawii zostanie porwany i przetrzymywany. Wszyscy będą pewni, że nie żyje.

Losy bohaterów serialu „Pierwsza miłość” wstrząsną widzami

Kinga nie będzie dopuszczać do siebie informacji o tym, że Janek nie żyje. Kobieta nie wierzy, że właśnie w taki sposób przebiegły jego losy, dlatego nie zamierza się poddać. Mimo tego, że jest w rozsypce, postanowi działać, a kroku w tym wszystkim dotrzyma jej niezawodna Marysia.

Łukasz "Juras" Jurkowski miał Covid-19! Opisuje dokładnie, jak się czuł

Obie zaczną pracować nad planem, dzięki któremu udałoby im się dowieść, że mężczyzna jednak żyje. Ich działanie będzie wskazywało na to, że niedługo same wyruszą za granicę, by na własną rękę poprowadzić śledztwo związane z zaginięciem Janka. Są na tyle zdeterminowane, że będą w stanie to zrobić.

Producenci serialu „Pierwsza miłość” postanowią jednak przytrzymać widzów w niepewności i dopiero w kolejnych odcinkach dowiemy się, czy kobiety rzeczywiście postanowią wybrać się do Mołdawii w celu odnalezienia Janka. Ten odcinek z pewnością dostarczy wszystkim oglądającym sporo emocji.

Małgorzata Kożuchowska wrzuca do sieci poruszający wpis - "Właściwie wszystko i wszędzie jest źle, mnóstwo agresji, frustracji, pretensji"