Dorotę Wellman aż zamurowało! Małgorzata Trzaskowska wyrzuciła z siebie całą prawdę o swoim małżeństwie

DDTVN Dorota Wellman Małgorzata Trzaskowska

Dorota Wellman gościła w DDTVN żonę prezydenta Warszawy. Małgorzata Trzaskowska znalazła się na świeczniku i zdobyła sympatię wielu Polaków, kiedy jej mąż wziął udział w tegorocznych wyborach prezydenckich. Dziennikarkę szczerze zamurowało, kiedy niedoszła pierwsza dama wyrzuciła z siebie całą prawdę o swoim małżeństwie. 

Kiedy Rafał Trzaskowski brał udział w wyborach prezydenckich, wszyscy chcieli wiedzieć, kim jest jego żona. Małgorzata Trzaskowska dała się poznać jako osoba wykształcona i posiadająca własne zdanie. Wydawałoby się, że w przeciwieństwie do rywalki Agaty Dudy, będzie silnie zaangażowana w bieżące sytuacje społeczne i polityczne. Niedoszła pierwsza dama chętnie opowiadała o małżeństwie z prezydentem Warszawy, które zawarła w 2002 roku. Teraz zdecydowała się udzielić bardzo szczerego wywiadu w DDTVN i rozmowie z Dorotą Wellman.

Nie żyje wspaniała aktorka, Halina Kwiatkowska. Jej wspaniałe role zostaną w naszych pamięciach na zawsze

Małgorzata Trzaskowska w DDTVN wyrzuciła przed Dorotą Wellman całą prawdę o swoim małżeństwie!

Tym razem widzowie DDTVN mogli zobaczyć, jak Małgorzata Trzaskowska bez owijania w bawełnę ujawnia rodzinne sekrety. Przyznała, że jest przyzwyczajona do nieobecności męża, od kiedy ten został europosłem i nie było go wtedy w domu. Od tamtej pory wiele robi sama.

– Jestem przyzwyczajona do tego, że radzę sobie w wielu sytuacjach sama, że organizuję wszystko w domu, zarządzam domem, planuję w przód – powiedziała Małgorzata Trzaskowska.

O Danielu Martyniuku znowu dziś huczy cała Polska. Najnowsze doniesienia odbierają mowę

Dorota Wellman spytała ją o to, kto wykonuje obowiązki domowe, takie jak sprzątanie, czy gotowanie. Małgorzata Trzaskowska wyrzuciła z siebie, że to ona najwięcej robi w domu, szybko się jednak zreflektowała i zaczęła bronić męża.

– Bardzo dużo robię ja, ale jeśli chodzi o gotowanie to mąż jest mistrzem – próbowała wybrnąć.

Małgorzata Trzaskowska opowiedziała też, jak z rodziną spędzają weekendy. Okazuje się, że kiedy nie wyjeżdżają wspólnie, lubią się zabawić w gronie przyjaciół.

– Przed panedmią również na tańcach – powiedziała Małgorzata Trzaskowska, a zaskoczoną Dorotę Wellman aż zamurowało.

– Uuuu, to mi działa na wyobraźnię… Już widzę! – wykrzyczała Dorota Wellman nie potrafiąc ukryć zainteresowania i zaskoczenia jednocześnie.

Na żywo w TVP zaczął drwić z Edyty Górniak, nagle ona się tam pojawiła! Konieczna była interwencja Kammela
Nawet telefon Moniki Zamachowskiej przestał rozpoznawać jej twarz. Jej widok może przerazić wielu