Na żywo w TVP zaczął drwić z Edyty Górniak, nagle ona się tam pojawiła! Konieczna była interwencja Kammela

Edyta Górniak

Edyta Górniak za swoją kontrowersyjną wypowiedź o tym, że pandemia nie istnieje, a w szpitalach leżą zatrudnieni statyści, którzy odrywają role pacjentów zakażonych koronawirusem, zbiera poważne cięgi ze wszystkich stron. Gościem programu „Pytanie na śniadanie” był dziennikarz TVP Radek Brzózka, który zaczął drwić z wypowiedzi piosenkarki. Konieczna była interwencja Tomasza Kammela, bo nagle pojawiła się tam sama Edyta Górniak. 

Po burzy, która rozpętała się po wypowiedzi piosenkarki o koronawirusie, Edyta Górniak wystosowała oświadczenie, w którym twierdzi, że jej słowa zostały wyjęte z kontekstu. Jej tłumaczenie nie spotkało się jednak ze zrozumieniem społeczeństwa, które masowo komentuje, że piosenkarka zaprzecza sama sobie. Apelując o powstrzymanie się od używania w jej kierunku mowy nienawiści, Edyta Górniak wyzwała wszystkich od „baranów”.

Anna Lewandowska chce zatrudnić nianię, wiemy, co jej oferuje. Spełniasz jej wymagania?

Edyta Górniak na swoim kanale powiedziała także, że jej zdaniem Bill Gates przeprowadza teraz selekcję ludzkości, a maseczki dzielą naród. Powiedziała także, że zamknięte w słoiku mrówki, masowo zabijają się, gdy potrząśnie się naczyniem.

Dziennikarz TVP drwi z piosenkarki w programie na żywo

Dziś rano gościem programu „Pytanie na śniadanie” był Radek Brzózka. Dziennikarz TVP opowiadał między innymi o czipach, które w Szwecji wszczepia się ludziom pod skórę. Nagle zaczął nawiązywać do ostatnich wypowiedzi Edyty Górniak i z niej drwić.

Nawet telefon Moniki Zamachowskiej przestał rozpoznawać jej twarz. Jej widok może przerazić wielu

– Po pierwsze mam nadzieję, że nie ogląda nas teraz Edyta Górniak, bo jak ona dowie się o tych wszystkich rzeczach, jak stworzy kolejnego livestreama, to myślę, że polski internet się nie pozbiera. Mówimy o rzeczach, które dotyczą naszego DNA, którego nie widać gołym okiem, fal, których nie widać gołym okiem, więc teorie spiskowe czekają – zaczął nabijać się Radek Brzózka.

Lepiej usiądźcie. Wydało się, jakie wykształcenie ma Magda Narożna i gdzie pracowała

Tommasz Kammel interweniuje, nagle pojawiła się tam Edyta Górniak!

Tomasz Kammel interweniował i przerwał mu nabijanie się z piosenkarki. Oświadczył też, że Edyta Górniak lada chwila będzie też gościem ich dzisiejszego programu.

– Edyta będzie u nas w programie, pozwól, że dopiero rozważę, czy warto uderzać w te tony i zadawać jej te pytania, bo najważniejszy jest „The Voice of Poland”. Z Tobą wolę rozmawiać o tym – oświadczył Tomasz Kammel.

Przypomnijmy, że podczas pandemii, goście programu łączą się ze studiem przez kamerkę z własnych domów. Po tym, jak prowadzący zakończyli rozmowę z Brzózką, na ekranach widzowie TVP faktycznie zobaczyli Edytę Górniak. Piosenkarka rozmawiała z dziennikarzami o „The Voice of Poland” i ani słowem nie wspomniała o dogryzkach, które chwilę wcześniej padły w jej kierunku. Wielu widzów pisze w komentarzach, że najprawdopodobniej wtedy po prostu jeszcze tego nie widziała. Twierdzą, że znana z gwałtownych reakcji i skrajnych emocji Edzia, nie umiałaby się powstrzymać od wybuchu na wizji i odpowiedzi, gdyby to usłyszała.

Dorotę Wellman aż zamurowało! Małgorzata Trzaskowska wyrzuciła z siebie całą prawdę o swoim małżeństwie
O Danielu Martyniuku znowu dziś huczy cała Polska. Najnowsze doniesienia odbierają mowę
Nie żyje wspaniała aktorka, Halina Kwiatkowska. Jej wspaniałe role zostaną w naszych pamięciach na zawsze