Krzysztof Piątek rozmawiał z Szewczenką. Ujawniamy zapis wymiany zdań [WIDEO]

Krzysztof Piątek

Krzysztof Piątek zdobył bramkę w niedawnym meczu reprezentacji Polski, w którym Biało-Czerwoni zmierzyli się z Ukrainą. Po zakończeniu spotkania snajper Herthy Berlin uciął sobie pogawędkę z selekcjonerem Ukraińców, Andrijem Szewczenką. Piłkarz usłyszał wspaniałe słowa od swojego idola.

Niedawny mecz reprezentacji Polski był udany dla Krzysztofa Piątka. Napastnik Herthy Berlin, który ostatnio nie miał najlepszego czasu na boiskach Bundesligi, zdobył bramkę. Trafił wprawdzie do pustej bramki, jednak z dużej odległości, więc nie był to prosty strzał.

Po zakończeniu spotkania Krzysztof Piątek uciął sobie pogawędkę z selekcjonerem reprezentacji Ukrainy, Andrijem Szewczenką. Piątek przyznał, że „Szewa” należy do jego idoli. Zresztą, zarówno jeden, jak i drugi grali w AC Milan. Polak nie osiągnął wprawdzie takiego poziomu jak Ukrainiec, aczkolwiek obaj mieli zaszczyt zakładania czerwono-czarnej koszulki „Rossonerich”.

Spotkanie Piątka i Szewczenki zarejestrowały kamery. Udało im się wychwycić także rozmowę zawodnik z selekcjonerem. Okazuje się, że Polak usłyszał od „Szewy” bardzo miłe słowa.

Krzysztof Piątek usłyszał wspaniałe słowa od Szewczenki

Rozmowa Piątka z Szewczenką była bardzo miła. Ukrainiec pytał bowiem napastnika o to, jak wiedzie mu się w Niemczech, dokąd trafił z AC Milan. Co ciekawe, „Piona” przyznał, że za naszą zachodnią granicą nie ma lekko. „Ciężko, jest różnica” – powiedział Polak.

„Bardzo fizyczna liga, nie?” – dopytał Andrij Szewczenko. „Mam nadzieję, że będzie dobrze” – stwierdził napastnik berlińskiej Herthy. To jednak nie koniec. Po chwili „Szewa” przyznał bowiem, że gdyby Krzysztof Piątek grał w jego zespole, strzeliłby pięć bramek! „Powodzenia! Gdybyś grał dzisiaj w naszej drużynie, strzeliłbyś pięć bramek!” – powiedział były gwiazdor AC Milan. „Graliście dobrze” – odparł napastnik naszej kadry. „Serio, strzeliłbyś pięć bramek” – nie dawał za wygraną Andrij Szewczenko.

Kolejny mecz reprezentacja Polski rozegra już jutro. Biało-Czerwoni zmierzą się z reprezentacją Włoch, z którą w pierwszym starciu zremisowali 0-0. Następnie Polaków czeka mecz z Holandią. Będzie szansa na rewanż, ponieważ w pierwszym meczu podopieczni Brzęczka przegrali 1-0.

źródło: YouTube/Łączy nas piłka