Nawet telefon Moniki Zamachowskiej przestał rozpoznawać jej twarz. Jej widok może przerazić wielu

Monika Zamachowska TVP

Monika Zamachowska opublikowała w sieci swoje najnowsze zdjęcia. Wyrzucona z TVP gwiazda nie pozwala o sobie zapomnieć, a jej profil na Instagramie nadal śledzi ponad 27 tysięcy fanów. Widok jej twarzy może przerazić wiele osób, a już zwłaszcza mężczyzn. Okazuje się, że nawet telefon dziennikarki przestał ją rozpoznawać. 

Chociaż jeszcze kilka lat temu Monika Zamachowska zapewniała, że zamierza „godnie się zestarzeć”, to po jakimś czasie paparazzi przyłapali ją na korzystaniu z usług medycyny estetycznej. Media zaczęły rozpisywać się o niepokojących zmianach w rysach twarzy ówczesnej prezenterki TVP. Widzowie zauważyli, że jej twarz zaczęła utracać zdolność do wyrażania pełnej gamy emocji.

Anna Lewandowska chce zatrudnić nianię, wiemy, co jej oferuje. Spełniasz jej wymagania?

Monika Zamachowska żali się, że jej telefon nie rozpoznaje jej twarzy

Chociaż wydawałoby się, że okres największej popularności Monika Zamachowska ma już dawno za sobą, to okazuje się, że wciąż jest łakomym kąskiem dla reklamodawców. Wyrzucona z TVP prezenterka zamieściła na swoim profilu na Instagramie zdjęcia, na których pozuje w złotej maseczce do twarzy, którą dostała do przetestowania i zrecenzowania. Niestety, kosmetyk tylko podkreślił oznaki upływu czasu na twarzy 48-latki, która mimo zapewnień, że godnie się zestarzeje, próbowała jednak zatrzymać naturalny proces starzenia się.

Szok w "M jak miłość". Na łożu śmierci Marysia dowie się o nieślubnej córce

Monika Zamachowska w podpisie do zdjęcia zaczęła żalić się, że jest jej przykro, bo nawet jej telefon przestał rozpoznawać jej twarz.

– Gdy jesteś zdeterminowana, żeby dać uczciwą recenzję kosmetyku, ale jest Ci przykro, że Twój IPhone przestał rozpoznawać twarz… – napisała Monika Zamachowska.

Na żywo w TVP zaczął drwić z Edyty Górniak, nagle ona się tam pojawiła! Konieczna była interwencja Kammela
Dorotę Wellman aż zamurowało! Małgorzata Trzaskowska wyrzuciła z siebie całą prawdę o swoim małżeństwie

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Monika Zamachowska (@monikazamachowska)

O Danielu Martyniuku znowu dziś huczy cała Polska. Najnowsze doniesienia odbierają mowę
Nie żyje wspaniała aktorka, Halina Kwiatkowska. Jej wspaniałe role zostaną w naszych pamięciach na zawsze