Donald Trump wciąż nie może się z tym pogodzić. Jego najnowszy wpis szokuje

Donald Trump
Donald Trump

Donald Trump nie może uwierzyć w to, że jego rywal mógłby uczciwie zwyciężyć wybory. W związku z tym wciąż nie może się z tym pogodzić i nie daje za wygraną. Twierdzi, że to właśnie on w dalszym ciągu pełni funkcję głowy państwa. Jego najnowszy wpis może zszokować. 

Donald Trump nieustannie komentuje wyniki wyborów. Mężczyzna nie ma złudzeń, że Joe Biden wcale nie zdobył większej ilości głosów, a dotychczasowy wynik jest konsekwencją oszustwa. Od kilku dni w Ameryce wrze na temat wyborów. Choć wyniki nie są jeszcze rozstrzygnięte, demokrata już nazwał się prezydentem-elektem. Nie on jedyny, ponieważ amerykańskie media również uznają go za zwycięzcę, twierdząc, że zliczenie pozostałych głosów nie jest w stanie dać Trumpowi przewagę nad rywalem.

Uczestnik programu "Rolnik szuka żony" przyłapany przez widzów! Teraz już nie mają wątpliwości

Rozwścieczony mieszkaniec Białego Domu dementuje wszelkie donosy o tym, że przegrał wybory. W wyniku tego na jego Twitterze co chwile pojawiają się nowe wpisy, a mężczyzna często przeczy w nich sam sobie. W jednym z wpisów wyznał, że Biden zwyciężył wybory w wyniku oszustwa. Był to pierwszy raz, kiedy publicznie przyznał się do przegranej. Kilka dni później z kolei zaprzeczał temu, że cokolwiek przyznał.

Donald Trump nie daje za wygraną

Dziś na jego Twitterze pojawił się wpis, w którym oskarża wszystkie media o podawanie do wiadomości fałszywych informacji. Twierdzi, że to wszystko ich wina. Ponadto jego zdaniem, to właśnie on jest zwycięzcą wyborów.

Lekarz o dramatycznej sytuacji w szpitalach. Wyznaje, że zwłoki musiał układać piętrowo

„Dlaczego Fake News Media nieustannie zakładają, że Joe Biden obejmie urząd prezydenta, nie pozwalając nawet naszej stronie pokazać, do czego właśnie się przygotowujemy, jak bardzo zniszczona i naruszona była nasza wielka konstytucja w wyborach w 2020 roku. Została zaatakowana być może jak nigdy dotąd! Od dużej liczby obserwatorów sondaży, którzy zostali wyrzuceni z sal do liczenia głosów w wielu naszych stanach, po miliony kart do głosowania, które zostały zmienione przez Demokratów, tylko dla Demokratów, po głosowanie po zakończeniu wyborów, po użycie radykalnej lewicy” – napisał Donald Trump.

Zaraz po tym wpisie pojawił się kolejny, w którym ogłosił się zwycięzcą.

„Wygrałem wybory!” – napisał krótko.

Martyna Wojciechowska wstydzi się kraju, w którym żyje. Wstrząsająca wypowiedź podróżniczki