Edyta Górniak kompletnie się załamie. Kolejny koszmar w życiu gwiazdy

Edyta Górniak

Edyta Górniak bez wątpienia ma już dość tego, co dzieje się w ostatnich tygodniach. Teraz jednak – wszystko na to wskazuje – będzie jeszcze gorzej. Napędza się bowiem gigantyczna kula śnieżna, która już jutro rano ma spaść na naszą diwę.

Trudno wskazać gorszy okres w życiu Edyty Górniak niż ten, który właśnie trwa. Nawet w czasach, gdy była posądzana o romans z głową państwa, krytyka nie była tak ostra i bezwzględna. Swoimi najnowszymi wypowiedziami Górniak sprowadziła na siebie nie tylko krytykę, ale i masę hejtu.

Edyta Górniak w krytycznym położeniu. Rano rozpocznie się kolejny koszmar

Dziś natomiast portal Plotto.pl informuje, że już jutro rano Edycie Górniak przyjdzie się zmierzyć z kolejnym dramatem. Ma ją bowiem dotknąć krytyka znacznie szerszego grona odbiorców. Jak przewidują dziennikarze rzeczonego serwisu show-biznesowego, ta krytyka będzie znacznie bardziej bezlitosna.

Jak bowiem czytamy, Edyta Górniak znajdzie się na celowniku całkowicie nowej grupy odbiorców. Jeden z „rosnących” w imponującym tempie twórców YouTubowych ma bowiem zamieścić materiał obnażający problem wokalistki. Nie ulega wątpliwości, że ten film trafi do karty „Na czasie”. O co konkretnie chodzi? CZYTAJ DALEJ >