Nikodem Rozbicki będzie wściekły. Julia Wieniawa skorzysta z szokującej oferty?

Julia Wieniawa Nikodem Rozbicki Tymoteusz Puchacz romans

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki zostali już oficjalnie parą. Przez dłuższy czas nie udawało się potwierdzić tych informacji. Jak jednak czytamy w serwisie o2.pl, celebryci są razem – wyjechali w góry. Tymczasem o względy kobiety od kilku dni mocno zabiega piłkarz reprezentacji Polski – Tymoteusz Puchacz. Sprawy zaczynają przybierać ciekawy obrót.

Mało kto się spodziewał, że sprawy sercowe Julii Wieniawy tak mocno skomplikują się jeszcze przed końcem tego roku. Głośny związek z Antonim Królikowskim zakończyła, by związać się z Baronem. Teraz z kolei żyje u boku kolejnego aktora.

Edyta Górniak kompletnie się załamie. Kolejny koszmar w życiu gwiazdy

Nikodem Rozbicki będzie wściekły. Julia Wieniawa i Tymoteusz Puchacz w końcu się spotkają?

Twardy orzech do zgryzienia ma dziś Rozbicki. Koło Wieniawy „kręci się” bowiem wschodząca gwiazda polskiego futbolu. Puchacz już wkrótce ma stać się czołową postacią w drużynie selekcjonera kadry narodowej – Jerzego Brzęczka. Ponadto eksperci nie mają wątpliwości, że utalentowany, niezwykle wydolny i charakterny piłkarz już wkrótce zrobi wielką karierę na zachodzie. Za tym wszystkim idzie oczywiście wielka sława i pieniądze. O Puchaczu – tak jak o Robercie Lewandowskim czy Arku Miliku i jego Jessice – będą wówczas rozpisywać się media plotkarskie.

Dramat Blanki Lipińskiej. Przerażona musiała wzywać policję

A Julia Wieniawa to osoba, do której taki człowiek pasowałby jak ulał. Jako przykład można podać tutaj casus Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka – także polskiego ligowca. Nie wiemy, jak na zaloty Tymoteusza Puchacza zareagował Nikodem Rozbicki. Najpewniej nie jest jednak zachwycony. Albowiem swojej sympatii do Julki zawodnik poznańskiego Lecha nie ukrywa ani trochę. Wręcz przeciwnie – wprost stara się zwrócić uwagę celebrytki na Instagramie. Oto, co napisał pod jej seksownym zdjęciem zrobionym w górach:

PKO BP: przełomowe informacje. Miliony Polaków czekały na te wieści

Celebrytka wda się w kolejny romans?

Puchacz wprost powiedział w programie „Hejt Park” na Kanale Sportowym, że marzy o poznaniu Wieniawy. Wywołało to rzecz jasna żywiołowe reakcje wśród internautów. Zawodnik nie tyle nie przeszedł obok nich obojętnie, co postanowił sam zacząć działać.

Julia Wieniawa zobaczyła m.in. komentarz, który obecnie ma już kilka tysięcy polubień. Sportowiec ewidentnie liczy na odpowiedź, a internauci – jak widać – z całych sił wspierają go w staraniach. Nie wiemy jak skończy się ta akcja, natomiast pewne jest jedno: gdyby udało się doprowadzić do spotkania, byłaby to najprawdopodobniej najgłośniejsza randka tej dekady.