Dziś Król TVN spotka się z Królem Internetu. Kim jest Friz, dzisiejszy gość Wojewódzkiego?

Friz
Friz

Dzisiejszym gościem Kuby Wojewódzkiego będzie Friz. Na swoim Instagramie showman zapowiedział, „Kiedy Król TVN spotyka Króla Internetu”. Może to być prawdziwa mieszanka wybuchowa. Kim jest młody chłopak, który zasiądzie na kanapie w programie dziennikarza? 

Friz, a właściwie Karol Wiśniewski z pewnością przyciągnie przed ekrany telewizorów sporą część młodego pokolenia. Chłopak ma niesamowite zasięgi wśród młodzieży, która już z niecierpliwością wyczekuje emisji najnowszego odcinka. Swoją popularność zawdzięcza zamieszczaniu filmików na YouTube, które oglądają setki tysięcy osób. Z czasem postanowił jednak iść o krok dalej i ze swojej pasji stworzył prawdziwe imperium.

Rydzyk staje w obronie Dziwisza. Tak rozwścieczonego duchownego jeszcze nie widzieliśmy

Dziś niejedna osoba łapie się za głowę na myśl o tym, ile osiągnął w tak krótkim czasie. Jego Instagram śledzi ponad 2,5 miliona osób, a ilość subskrybcji na jego kanale sięga ponad 4,14 miliona. Wraz ze swoimi znajomymi tworzą najpopularniejszą w sieci Ekipę, a każdy z jej członków ma swój kanał i prężnie działa w social mediach.

Kim jest Friz, dzisiejszy gość Kuby Wojewódzkiego?

Tak ogromne zasięgi, jakimi może pochwalić się chłopak, przekładają się oczywiście na kolosalne zarobki. Z zapowiedzi wywiadu z samozwańczym Królem TVN-u, wiemy, że tego między innymi będzie dotyczyć ich rozmowa. Karol z resztą nie kryje tego, jakie pieniądze przynosi mu działalność w Internecie. W wywiadach niejednokrotnie wypowiadał się na temat obrotów, jakie udaje mu się zrobić w ciągu roku.

Aktorka serialu "Klan" naprawdę to zrobiła. Do sieci trafiły jej nagie zdjęcia

Oprócz prowadzenia profili w mediach społecznościowych wraz z Ekipą założyli również sklep, w którym ich fani mogą kupić koszulki, czy inne gadżety z nimi związane. Karol niejednokrotnie podkreślał, że stawia na jakość produktów, dlatego ubrania na sklepie nie pojawiają się często, a kolekcja co chwilę jest odświeżana. Wyznał, że starają się tworzyć ubrania najwyższej jakości, w których sami będą chodzić.

Friz sympatię widzów zawdzięcza dzięki relacji, jaką z nimi zbudował. Na odcinkach często robi coś dla nich, ostatnio kupił nawet niewielki dom, który w konkursie może wygrać jeden z widzów. W zeszłoroczne święta wraz z resztą Ekipy rozwoził osobiście zamówienia ze sklepu, tym samym robiąc swoim fanom niespodziankę. Wszyscy jego obserwatorzy już z niecierpliwością wyczekują wywiadu showmana z ich idolem.

Zuchwałe zachowanie lidera Bayer Full przejdzie do historii. Twierdzi, że te pieniądze mu się należą, bo dostarcza chorym muzyczny klimat