Lech Wałęsa daje upust emocjom na Facebooku. Prosi o pomoc Europy i Świata w pozbyciu się obecnej władzy w naszym kraju

Lech Wałęsa
Lech Wałęsa

Lech Wałęsa jest niezwykle aktywny na swoim profilu na Facebooku. To właśnie tam często publikuje obszerne wpisy, w których wyraża swoje emocje i poglądy. Nie od dziś wiadomo, że były prezydent nie popiera obecnie rządzącej partii, jednak takiego wpisu chyba nikt się nie spodziewał. Mężczyzna prosi o wsparcie Europy i Świata. 

Lech Wałęsa często nie przebiera w słowach, zamieszczając wpisy na swoim profilu. Chętnie komentuje aktualne wydarzenia w naszym kraju, a przy każdej możliwej okazji dogryza obecnej władzy. Tym razem bezpośrednio zaapelował, padły mocne oskarżenia.

Justyna Steczkowska pogrążona w żałobie. Media obiegła tragiczna informacja o śmierci bliskiej jej osoby

„Ja Lech Wałęsa oskarżam obecnych decydentów w Polsce o zdradę interesów Polski. Wykorzystali demagogię, populizm, kłamstwa i pomówienia w momencie wielkich i trudnych reform, takimi argumentami przekonali zmęczone masy wygrywając wybory. Ich decyzje doprowadziły do tragedii Smoleńskiej, ich decyzje skłóciły nas prawie z całym światem” – twierdzi były prezydent. Ponadto dodaje również, że roztrwonili cały zwycięski dorobek Solidarności oraz uznanie i podziw Świata.

Lech Wałęsa w mocnych słowach o partii rządzącej

„Ich metody, brak mądrych, zdecydowanych bezkompromisowych działań oczyszczających w kościele „napuściły nas” na konflikt z Kościołem” – twierdzi w swoim wpisie. Dodał również, że liczy na pomoc Europy i Świata w obaleniu aktualnej władzy w naszym kraju. Jego zdaniem Europa powinna być zdecydowana i nie pozwalać na to, by Polska czy Węgry niszczyły cały Europejski dorobek.

Dziś Król TVN spotka się z Królem Internetu. Kim jest Friz, dzisiejszy gość Wojewódzkiego?

Były prezydent ma swoich zwolenników, jak i przeciwników. Pod postem wywiązała się spora dyskusja odnośnie do jego słów. Wielu uznało, że to, co napisał, jest jak najbardziej prawdziwe. Internauci podkreślają również, że mają ogromną nadzieję na to, że Lech Wałęsa zdoła pomóc Polsce. Wyznają także, że cenią w nim to, że zawsze na pierwszym miejscu było i jest dla niego dobro kraju.

„I tu się z Panem zgadzam panie Wałęsa, to, w jaki sposób rządzi nami obecna władza to metody jakby z poradnika Jak zbudować PRL,co gorsze idzie im to tak dobrze, że wielu przekonali… przekupstwem” – pisze jeden z internautów.

Rydzyk staje w obronie Dziwisza. Tak rozwścieczonego duchownego jeszcze nie widzieliśmy