Nie do wiary, jak dziś wygląda Tomek z serialu „Rodzinka.pl”. Można go nie poznać

Rodzinka.pl
Rodzinka.pl

Serial „Rodzinka.pl” cieszył się ogromną popularnością wśród widzów. Wielu z nich nie mogło pogodzić się z tym, że zdecydowano o przerwaniu produkcji. Przez lata zżyliśmy się z rodziną Boskich, a aktorzy wcielający się w role Kacpra, Kuby i Tomka dorastali na naszych ekranach. Jak dziś wygląda Maciej Musiał wcielający się właśnie w Tomka? Można go nie poznać. 

Maciej Musiał przez 9 lat odgrywał rolę najstarszego z braci Boskich. Dziś aktor ma już 25 lat i całkiem prężnie rozwija swoją karierę. Wszystko zaczęło się od roli w serialu „Ojciec Mateusz” w 2008 roku, później „Hotel pod żyrafą i nosorożcem”, a następnie już „Rodzinka.pl”. Epizodycznie grywał również w innych serialach.

Szef TVP Sport ujawnia prawdę o relacjach Brzęczka i "Lewego". "Ma dość"

To jednak nie wszystko, ponieważ swoich sił próbował również jako producent filmowy. Na Netflixie można obejrzeć serial „1983”, którego jest producentem wykonawczym, pomysłodawcom, a dodatkowo również wciela się w głównego bohatera. Na swoim koncie ma także wiele dubbingowych ról.

Jak dziś wygląda Tomek z serialu „Rodzinka.pl”?

Przez te wszystkie lata aktywności zawodowej, aktor z nastolatka stał się prawdziwym mężczyzną, do którego pewnie wzdycha niejedna dziewczyna. Dodatkowo ma również świetną żyłkę do interesów, przez co na brak zarobków nie może narzekać. Oprócz ról w filmach i serialach ostatnio zaangażowano go do aż czterech reklam, za które jego konto zasiliło około 450 tysięcy.

Nikodem Rozbicki będzie wściekły. Julia Wieniawa skorzysta z szokującej oferty?

Maciej Musiał zdecydowanie wie, jak zadbać o swoje interesy. A jak wyglądają sprawy sercowe aktora? Jakiś czas temu spotykał się z Miss Polski Olgą Buławą, jednak szybko okazało się, że połączył ich jedynie przelotny romans. Później głośno było o jego sylwestrze w ciepłych krajach z tajemniczą piękną kobietą, którą miała być Freya Allan. Aktor jednak pilnie strzeże swojej prywatności, przez co niewiele na ten temat wiadomo.

To, jak dziś wygląda Tomek z serialu „Rodzinka.pl” może wielu zaskoczyć. Postanowił zapuścić brodę, co zdecydowanie dodaje mu męskości. Zobaczcie sami, można go nie poznać.

PKO BP: przełomowe informacje. Miliony Polaków czekały na te wieści