Biedronka z rozmachem odpowiada na ostatnią promocję Lidla! Można zgarnąć 12 piw za darmo

Biedronka
Biedronka

Biedronka postanowiła odpowiedzieć na ostatnią promocję sieci sklepów Lidl. Można było się spodziewać, że długo nie trzeba będzie na to czekać. Tylko w ten piątek będzie można zgarnąć 12 piw zupełnie za darmo! Jest jednak jeden warunek. 

Biedronka podobnie jak inne markety, przykładowo właśnie Lidl, co jakiś czas zaskakuje swoich klientów korzystnymi ofertami, co umożliwia im zakup wybranych produktów w naprawdę atrakcyjnych cenach. Czasami wchodząc do marketu, jesteśmy mile zaskoczeni, ponieważ ulubione produkty możemy kupić nawet za połowę ceny. Tym razem z wyprzedzeniem czasowym poinformowali o promocji, jaką przygotowali na piątek 20 listopada.

"M jak miłość". Potwierdzą się największe obawy widzów, bohaterowie przeżyją naprawdę tragiczne chwile

To prawdziwa gratka dla wszystkich piwoszy, ponieważ będą mogli dostać zupełnie za darmo 12 dodatkowych butelek ulubionego napoju. Taka promocja przy weekendzie z pewnością będzie cieszyć się dużym zainteresowaniem. Już niejednokrotnie przekonaliśmy się, że w te dni, ludzie jak szaleni gonią do sklepów, a dantejskie sceny, jakie można zaobserwować podczas walki o alkohol, przechodzą ludzkie pojęcie.

Biedronka z kolejną zaskakującą promocją

Tym razem market postanowił jeszcze bardziej niż dotychczas zaskoczyć swoich klientów, bo do zgarnięcia jest aż 12 darmowych piw. Takiej promocji jeszcze nie było. Co należy zrobić, żeby skorzystać z oferty? Wystarczy udać się do kasy z 24. piwami w koszyku. Za 12 najtańszych lub w tej samej cenie, nie będziemy musieli zapłacić. Jedynym warunkiem, żeby otrzymać 12 darmowych butelek trunku, jest wcześniejszy zakup 12 butelek. Tym samym otrzymujemy 24 piwa w cenie 12.

Pielęgniarki mają dość, informują o możliwości rozpoczęcia strajku generalnego. Jest odpowiedź Ministerstwa zdrowia

Promocja będzie obowiązywała tylko w ten piątek i jedynie do wyczerpania zapasów, także chcąc zaopatrzyć się na weekend, trzeba się spieszyć, bo jak wiadomo na podstawie wcześniejszych tego typu promocji, towar może wyprzedać się bardzo szybko.

Biedronka określiła również, które marki piw wchodzą w promocję. Na liście można zauważyć Calsberg, Desperados, Heineken, Hopfe, Somersby i Żywiec. Inne piwa nie będą podlegały promocji. Warto zapamiętać, żeby później nie zdziwić się przy kasie, dzierżąc w dłoniach piwo, które nie wchodzi w ofertę.

Tomasz Sekielski przeszedł niebywałą metamorfozę. Internauci nie poznają dziennikarza