Robert Lewandowski wkręcony przez kolegę. Jego mina mówi wszystko [WIDEO]

Robert Lewandowski

Robert Lewandowski padł ofiarą żartu kolegi z Bayernu Monachium. Mowa o Alphonso Davisie, który ostatnio bryluje w mediach społecznościowych.

Alphonso Davies to młody kanadyjski piłkarz, który od pewnego czasu stał się jedną z kluczowych postaci Bayernu Monachium. Zawodnik, który występuje na lewej stronie bloku defensywnego, jest niezwykle dynamiczny i daje dużo jakości swojej drużynie.

Młodziutki piłkarz bryluje jednak nie tylko na boisku. Od dłuższego czasu podbija bowiem również media społecznościowego. Popularny „Phonzie”, bo tak mówią na niego koledzy z zespołu, zasłynął przede wszystkim publikacją zabawnych filmów na Instagramie.

Ostatnio Davies znów postanowił zabłysnąć w sieci. Tym razem stwierdził, że do żartu zaangażuje również nieświadomych niczego kolegów. Jednym z nich był kapitan naszej reprezentacji, Robert Lewandowski.

Robert Lewandowski padł ofiarą żartu. Internauci pękają ze śmiechu

Davies opublikował na swoim profilu społecznościowym zabawne nagranie. Widać na nim, jak piłkarz dzwoni na kamerce do swoich kolegów z Bayernu Monachium. Zachowuje się jednak w dość nietypowy sposób. Już po połączeniu stwierdza bowiem, że nie ma czasu na rozmowę po czym… rozłącza się.

Jednym z zawodników, którego postanowił wkręcić Alphonso Davies był reprezentant Austrii, David Alaba. Kanadyjczyk zadzwonił do swojego kolegi z bloku defensywnego Bayernu, a ten wyraźnie nie wiedział, co jest grane. Jego mina wyglądała wyjątkowo zabawnie.

Ofiarą młodziana padł też… Robert Lewandowski. Davies również zadzwonił do Polaka i zastosował podobny manewr, jak w przypadku Alaby. Kapitan naszej drużyny narodowej, podobnie zresztą jak Austriak, także nie za bardzo wiedział o czym mowa. Zresztą, zobaczcie sami:

Nagranie wzbudziło pozytywne emocje wśród internautów, którzy komentując akcję zainicjowaną przez Daviesa pękali ze śmiechu. Podkreślali również, że obserwując całą sytuację można być pewnym, iż w szatni Bayernu Monachium panuje dobra atmosfera.