Małgosia z „Rolnik szuka żony” na odważnej fotografii. Fani są zachwyceni jej ciałem po dwóch ciążach

Rolnik szuka żony
Rolnik szuka żony

Małgosia z „Rolnik szuka żony” często udziela się na swoim profilu na Instagramie. Tam zamieszcza fotografie z prywatnego życia, tym samym informując swoich fanów, jak wygląda jej życie po programie. Ostatnio pochwaliła się, jak wygląda jej ciało po dwóch ciążach. Fanki są zachwycone. 

Małgosia zgłosiła się do programu „Rolnik szuka żony” ponieważ miała już dość życia w samotności. Kobieta miała nadzieje na znalezienie szczęście u boku jednego z kandydatów. Szybko okazało się, że ona i Paweł wpadli sobie w oko. Para postanowiła spróbować i jak się okazuje, udało im się stworzyć szczęśliwą rodzinę.

Jacek Góralski zamieścił wpis na Instagramie. Rozwścieczył Włochów!

Bardzo szybko zdecydowali się na potomstwo, a w październiku przyszła na świat ich druga pociecha. Oboje są szczęśliwymi rodzicami. Podczas ciąży kobieta przyznawała, że nie czuje się najlepiej z dodatkową ilością kilogramów. Żaliła się, że ciężko jest jej znaleźć dobre ubrania, a jeśli już, to nie czuje się w nich komfortowo. Zaraz po porodzie postanowiła więc coś z tym zrobić.

Małgosia z programu „Rolnik szuka żony” odważnie pokazuje swoje ciało po drugiej ciąży

Kobieta dodała na swoim profilu wpis, w którym poinformowała, że wraz z mężem zaczęli ćwiczyć pod okiem trenera. Uczestniczka reality show ma zamiar szybko wrócić do formy sprzed ciąży. Przy okazji tego wyznania podzieliła się również swoim zdjęciem w skąpym stroju do ćwiczeń.

Dagmara Kaźmierska nie wytrzymała. "Tyle obcych HU..W w DU..E, co mieliście Wy, to nie miały wszystkie prostytutki razem wzięte, które dla mnie pracowały"

Ma na sobie leginsy i obcisłą, krótką bluzkę, która odsłania brzuch. Ku zdziwieniu wszystkich, wygląda naprawdę dobrze, dlatego wielu fanów zastanawia się, jak można narzekać na taką figurę. Niejedna osoba mogłaby jej zazdrościć tego, jak prezentuje się po urodzeniu dwójki dzieci.

„Już wyglądasz fantastycznie, a będzie jeszcze piękniej. Powodzenia”, „Wyglądasz świetnie, nigdy w życiu nie powiedziała bym że dopiero co urodziłaś wow” – piszą internauci. Małgosia z programu „Rolnik szuka żony” dąży jednak do osiągnięcia wymarzonej figury. Dodatkowo odpowiadając na pytanie jednej z fanek, poinformowała, że w swojej diecie zamierza ograniczyć gluten i cukierki, które tak bardzo kocha.

Lech Wałęsa daje upust emocjom na Facebooku. Prosi o pomoc Europy i Świata w pozbyciu się obecnej władzy w naszym kraju

Rolnik szuka żony