Tomasz Sekielski przeszedł niebywałą metamorfozę. Internauci nie poznają dziennikarza

Tomasz Sekielski
Tomasz Sekielski

Tomasz Sekielski ostatnio pochwalił się swoim najnowszym zdjęciem, a internauci aż wstrzymali oddech. To, jak dziennikarz zmienił się w ciągu kilku miesięcy, naprawdę robi wrażenie. Dziś wygląda jak zupełnie inna osoba. 

Tomasz Sekielski zasłynął dzięki kontrowersyjnym i trudnym dokumentom poruszającym temat pedofilii w polskim kościele. Filmy, które stworzył ze swoim bratem, z miejsca stawały się hitem i były szeroko komentowane przez wszystkie media. Mężczyźni szybko odnieśli sukces. Idąc za ciosem, postanowili nie zwalniać tempa i już pracują nad kolejną, trzecią już produkcją.

Kard. Henryk Gulbinowicz przed śmiercią spisał testament. Zapiski duchownego trafiły do sieci, wiemy, jaka była jego ostatnia wola

Tym razem ma ona dotyczyć Jana Pawła II i osób z jego otoczenia. Możemy się zatem spodziewać prawdziwej petardy, na którą wielu już z niecierpliwością wyczekuje. Wraz ze swoim bratem postanowili otworzyć „Sekielski Brothers studio”. Już jakiś czas temu mężczyzna na swoim profilu chwalił się postępami prac nad studiem. Ostatnio udostępnił zdjęcie z pierwszych „przymiarek”, na których widać go w całej okazałości. Internauci go nie poznali.

Tomasz Sekielski przeszedł niebywałą metamorfozę

Dziennikarz jakiś czas temu zdecydował się na operację zmniejszania żołądka. Półtora roku temu ważył jeszcze 185 kilogramów. Na swoim Instagramie co jakiś czas pokazywał postępy swojej ciężkiej pracy nad sylwetką. Mężczyzna trenował pod okiem profesjonalnego trenera i trzymał się dość restrykcyjnej diety.

Małgosia z "Rolnik szuka żony" na odważnej fotografii. Fani są zachwyceni jej ciałem po dwóch ciążach

Można było zauważyć, że jedną z form aktywności, na które się zdecydował był basen. Efekty jego ciężkiej pracy są naprawdę niesamowite. Już po samej operacji chudł w oczach, a dokładając do tego dietę i treningi, zmienił się diametralnie. Można śmiało powiedzieć, że dziś jest go o połowę mniej, niż było jeszcze około 2 lata temu.

Tomasz Sekielski zaskoczył internautów najnowszym zdjęciem, wygląda na nim jak zupełnie inna osoba. Wraz z sylwetką zmieniła się również jego twarz. Dziś wygląda dużo pogodniej i przede wszystkim zdrowiej. Zobaczcie sami, jak niesamowitą metamorfozę przeszedł dziennikarz.

Jacek Góralski zamieścił wpis na Instagramie. Rozwścieczył Włochów!