Dziennikarz „Wiadomości” uderza w Bońka. „Czy prezes już powiedział?”

Michał Adamczyk

Michał Adamczyk, dziennikarz „Wiadomości TVP”, uderzył w Zbigniewa Bońka. Zrobił to we wpisie, który opublikował w serwisie społecznościowym Twitter.

Wczorajszy mecz Polski z Holandią znów zakończył się porażką podopiecznych Jerzego Brzęczka. To druga przegrana z rzędu w Lidze Narodów. Wcześniej biało-czerwoni musieli bowiem uznać klasę Włochów, którzy wygrali z nimi 2-0.

Porażka z Holendrami wywołała mieszane uczucia wśród kibiców. Z jednej strony Polacy zaprezentowali się lepiej niż w starciu z Italią, jednak nadal jest to porażka. Nie dziwi więc, że fani polskiej reprezentacji złorzeczą w mediach społecznościowych.

Głos ws. przegranej naszej drużyny narodowej zabrał m.in. dziennikarz „Wiadomości TVP” Michał Adamczyk. Prezenter programu informacyjnego uderzył w prezesa PZPN, Zbigniewa Bońka.

Michał Adamczyk uderza w Bońka po meczu z Holandią

Adamczyk w swoim wpisie nawiązał do medialnych wypowiedzi prezesa PZPN. Ten w rozmowach z dziennikarzami broni bowiem Jerzego Brzęczka i odżegnuje się od ewentualnego zwolnienia selekcjonera. Dziennikarz „Wiadomości TVP” jest najwyraźniej zirytowany taki stawianiem sprawy przez szefa polskiej federacji piłkarskiej.

Czy prezes Boniek już powiedział, że było blisko i w związku z tym trener Brzęczek będzie kontynuował swoją misję budowania mocnej drużyny na Euro?” – pyta na swoim Twitterze Michał Adamczyk.

Zbigniew Boniek do sprawy się nie odniósł jednak nie ma co ukrywać, iż atmosfera wokół Jerzego Brzęczka robi się niezwykle napięta. Gra naszej drużyny narodowej nie wygląda bowiem najlepiej i nic nie wskazuje na to, by uległa poprawie. Dodatkowo, coraz częściej mówi się, że szkoleniowcowi nie do końca ufają czołowi piłkarze kadry. Dość wspomnieć chociażby o zachowaniu Roberta Lewandowskiego, który po meczu z Włochami, słuchając pytań od dziennikarza nt. planu gry naszej drużyny, zaczął wymownie milczeć. Wiele wskazuje więc na to, że Jerzy Brzęczek prędzej czy później będzie musiał podjąć jakąś decyzję…