Julia Wieniawa relacjonuje pracę nad swoim mieszkaniem. Co za luksus! Będzie siłownia i kącik do jogi

Julia Wieniawa
Julia Wieniawa

Julia Wieniawa ostatnio często relacjonuje postępy pracy w swoim nowym mieszkaniu. Młoda gwiazda już nie może się doczekać, aż będzie mogła wprowadzić się do swojego luksusowego apartamentu, który będzie urządzony zgodnie z jej upodobaniami. To będzie prawdziwy luksus. Nie zabraknie również siłowni i kącika do jogi. 

Julia Wieniawa jest niezwykle przedsiębiorczą osobą. Mimo młodego wieku osiągnęła już naprawdę sporo, w związku z czym może pozwolić sobie na różne przyjemności. Jakiś czas temu pochwaliła się decyzją o zakupie mieszkania. Teraz dokłada wszelkich starań, by wyglądało ono tak, jak sobie wymarzyła.

Robert Biedroń drwi z Jarosława Kaczyńskiego. Ten wpis polityka wywołał sporą dyskusję

Młoda gwiazda relacjonowała, jak będzie wyglądał jej taras. W urządzaniu go pomógł jej Marcin Tyszka, który wprowadził tam prawdziwie „dziki” klimat. Pojawiło się tam mnóstwo roślin, dzięki czemu celebrytka będzie mogła wypoczywać w pięknym otoczeniu. Prace wciąż trwają, a podczas ostatniej relacji pochwaliła się, jakie niestandardowe pomieszczenia znajdą się w jej apartamencie.

Julia Wieniawa relacjonuje przebieg prac nad swoim mieszkaniem

Podekscytowana gwiazda pochwaliła się, że w jej nieruchomości znajdzie się również miejsce na takie rarytasy, jak siłownia i kącik do jogi. Można się jedynie domyślać, ile metrów ma jej apartament skoro może sobie pozwolić na takie zagospodarowanie przestrzeni. Pochwaliła się również pięknym pomieszczeniem z wysokim sufitem i przeszkloną ścianą, gdzie najprawdopodobniej będzie znajdowała się sypialnia.

Dziennikarz "Wiadomości" uderza w Bońka. "Czy prezes już powiedział?"

Choć to zaledwie ułamek tego, jak w efekcie końcowym będzie wyglądała posiadłość Wieniawy, to już możemy stwierdzić, że będzie to prawdziwy luksus, którego niejedna osoba z pewnością jej pozazdrości. Gwiazda wije sobie gniazdko, w którym z przyjemnością będzie się relaksować po ciężkim dniu pracy.

Julia Wieniawa angażuje się w mnóstwo projektów, przez co jej każdy dzień jest dość zabiegany. W związku z tym ważne jest, by w swoim apartamencie czuła się komfortowo i mogła wypocząć. Dlatego dokłada wszelkich starań, by tak właśnie było. Z niecierpliwością wyczekujemy, aż pokaże efekt końcowy.

Wiemy, ile będzie wynosiła czternasta emerytura. Nie wszyscy będą mieli powód do radości