Krzysztof Jackowski obawia się najgorszego. Wybory w USA mogą mieć fatalne skutki dla całego świata

Krzysztof Jackowski
Krzysztof Jackowski

Krzysztof Jackowski regularnie dzieli się swoimi wizjami. Czasami to, co przewiduje mężczyzna, wywołuje niepokój wśród osób go oglądających. Ostatnio odniósł się do tego, jaki wpływ na cały świat mogą mieć wybory w USA. Według niego, teraz waży się coś ważnego. 

Krzysztof Jackowski chętnie organizuje transmisje na żywo, podczas których dzieli się z internautami swoimi wizjami. Odpowiada również na ich pytania, które często dotyczą tego, co wydarzy się w przyszłości. Wielu ogląda go z czystej ciekawości, jednak do jego wizji podchodzi dość sceptycznie. Nie mniej jednak czasami jego słowa mogą przerazić.

Nie do wiary, jak dziś wygląda Maryla Rodowicz. "Figura jak u nastolatki"

W swoich przepowiedniach najczęściej nie ma dobrych wieści. Tak też było tym razem. Jasnowidz z Człuchowa już wcześniej odnosił się do wyborów w Stanach. Teraz jednak poświęcił temu tematowi nieco więcej czasu. Zdradził, że czuje zbliżające się zmiany, które są właśnie przyczyną wydarzeń, jakie mają miejsce w USA. Dodał jednak, że nie ma zamiaru straszyć i opowiadać czegoś na siłę.

Krzysztof Jackowski z kolejną przerażającą wizją

Według jasnowidza zauważalnie odczujemy zmianę, ponieważ coś ma się zepsuć. Podkreśla, że sam jeszcze nie wie co, ale coś na pewno.

Książę Harry chciałby wrócić do Londynu, ale już nie ma do czego? To była jego najgorsza decyzja

„Będziemy obserwowali, że niektóre państwa, choćby w Europie, będą się trzymać tego, co jest, a niektóre zaczną zachowywać się inaczej, dziwnie. Nie będzie spójności. Coś się waży. I uwaga: może mieć to związek z tym, co się stało w Stanach. Powiem jeszcze jedną rzecz. Wielu z nas uważa, że jeżeli nie wybrano Trumpa, to źle” – mówi.

Dodał jednak, że ten wybór może być iskrą nadziei i wyboru na lepsze. Krzysztof Jackowski nie jest zdecydowany, co do swojej wizji, jednak uważa, że powinniśmy być przygotowani na zmiany. „Ale czuję, że w tej chwili ważą się bardzo ważne rzeczy i możemy przez chwilę złapać oddech. Albo go złapiemy na poważnie, albo tylko przez chwilę” – mówi tajemniczo.

Media Markt zaprasza do sklepów mimo lockdownu. Sklep znalazł lukę w prawie