Książę Harry chciałby wrócić do Londynu, ale już nie ma do czego? To była jego najgorsza decyzja

Książę Harry
Książę Harry

Decyzja, jaką podjął książę Harry wraz z ukochaną Meghan Markle, zaskoczyła cały świat. Para poinformowała, że chciałaby zrezygnowania z pełnienia dworskich funkcji, usamodzielnienia się finansowo i przede wszystkim wyprowadzki z Pałacu Buckingham do Ameryki Północnej. Jak się dziś okazuje, członek rodziny królewskiej nie jest do końca zadowolony z decyzji, jaką podjął. 

Książę Harry początkowo zdawał się całkowicie przekonany co do słuszności swojej decyzji. Mężczyzna chciał zacząć niezależne życie u boku ukochanej z dala od wszystkich nakazów i zakazów, jakie niesie za sobą bycie członkiem rodziny królewskiej. Wraz z Meghan chętnie udzielali się społecznie i pokazywali się w mediach. Ostatnio kolorowa prasa rozpisuje się jednak na temat ich problemach w związku.

Media Markt zaprasza do sklepów mimo lockdownu. Sklep znalazł lukę w prawie

Jakiś czas temu Markle miała samotnie udać się w podróż, ponieważ potrzebowała odpoczynku od ciągłych kłótni z mężem. Podobno w ich związku aktualnie nie dzieje się najlepiej, co mogło przyczynić się do tego, że książę zatęsknił za domem. Niestety konsekwencją jego decyzji było pogorszenie relacji z członkami rodziny. Teraz nie ma do czego wracać?

Książę Harry chciałby wrócić do dawnego życia

Sytuacja ta miała się przyczynić do zaostrzenia konfliktu pomiędzy nim, a jego bratem. Podobno interweniować miał sam książę Karol. Z czasem do Harry’ego dotarło, że jego decyzja nie była właściwa. Całkowite odcięcie się od rodziny sporo go kosztowało.

Julia Wieniawa relacjonuje pracę nad swoim mieszkaniem. Co za luksus! Będzie siłownia i kącik do jogi

Podobno na jego refleksjach zaważyła informacja, że nie chciano złożyć wieńca w jego imieniu podczas brytyjskiego święta Dnia Pamięci. To jednak nie wszystko, ponieważ wyrzuty sumienia pojawiły się również w momencie, gdy dowiedział się, że William zmaga się z wirusem. Podobo było mu niezmiernie przykro, że nie może być przy swoich bliskich w tak trudnych momentach.

Książę Harry chciałby wrócić do swojej rodziny, jednak konflikty, jakie były konsekwencją jego odejścia, mogą mu na to nie pozwolić. Dodatkowo nie wiadomo, co z Meghan, bo podobno ta nie jest zainteresowana naprawą stosunków z rodziną swojego partnera. Stoi przed nim ciężkie wyzwanie.

Robert Biedroń drwi z Jarosława Kaczyńskiego. Ten wpis polityka wywołał sporą dyskusję