Jak Małgorzata Rozenek godzi opiekę nad dziećmi z obowiązkami zawodowymi? Gwiazda zdradza swój sekret

Małgorzata Rozenek
Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek zdecydowanie nie może narzekać na brak propozycji współprac. Kobieta jest niezwykle aktywna i nieustannie udziela się we wszelkiego rodzaju projektach. Wiele mam zastanawiało się, jak udaje jej się pogodzić opiekę nad trójką dzieci ze wszystkimi przedsięwzięciami. Gwiazda zdradziła swój sekret. 

Małgorzata Rozenek wraz z ukochanym Radkiem Majdanem niedawno przywitali na świecie swoje pierwsze wspólne dziecko. Mały Henio skradł serca całej rodziny. Dumna mama trzech synów po porodzie bardzo szybko wróciła do pracy. Na jej profilu możemy obserwować, jak wygląda jej codzienne życie, a rozrywki w nim zdecydowanie nie brakuje. Cały czas coś się dzieje, a kończąc jeden projekt, szybko zaczyna drugi.

Widzowie im tego nie wybaczą? Kontrowersyjna decyzja jury programu "Top Model"

Ostatnio okazało się nawet, że zagra w najnowszej produkcji Patryka Vegi, co było dla niej bardzo ekscytujące. W roli aktorki jeszcze nie miała okazji się sprawdzić, zatem z niecierpliwością wyczekujemy, aż będzie można ujrzeć ją na dużym ekranie. Wiele jej fanek, które również są mamami, zastanawiały się, jak udaje jej się pogodzić macierzyństwo z życiem zawodowym. Gwiazda zdradziła swój sposób.

Z kim zostawia dzieci Małgorzata Rozenek?

W jednym z wywiadów kobieta przyznała, że już od dziewięciu lat korzysta z pomocy niani. Co ciekawe, niezmiennie przez te wszystkie lata jest to ta sama kobieta. Pani Bożenka według gwiazdy jest niezastąpiona. „My codziennie korzystamy z pomocy niani. Nie dalibyśmy rady inaczej. Mamy wspaniałą nianię, panią Bożenkę. Mogę spokojnie wyjechać na plan zdjęciowy, wiedząc, że dzieci są pod jej opieką” – relacjonuje.

Kamil Glik o Brzęczku. Takich słów spodziewało się niewielu

Co ciekawe, gwiazda nigdy wcześniej nie wspominała o tajemniczej niani, która po tych wszystkich latach stała się już niemalże członkiem ich rodziny. Wielu podejrzewa, że możliwe, że niedługo bliżej poznamy kobietę.

Małgorzata Rozenek wraz z ukochanym pracują nad najnowszym reality show, podczas którego mają wpuścić kamery do swojego domu. To pozwoli nam bliżej poznać całą ich rodzinę. Fani celebryckiej pary już nie mogą się doczekać emisji. Podobno projekt miałby ruszyć na początku przyszłego roku.

Dziennikarz ostro do Brzęczka. Powodem... Arkadiusz Reca