Mietczynski o szefie TVP Sport: dawno pisałem, że to cymbał

Mietczynski

Bartłomiej Szczęśniak, popularny YouTuber znany jako Mietczynski, ostro skrytykował szefa TVP Sport, Marka Szkolnikowskiego. Nazwał go… cymbałem. Jego wpis w serwisie Twitter wzbudził sporo emocji.

Wszystko zaczęło się od ostrej wymiany zdań pomiędzy komentatorem sportowym Tomaszem Zimochem a wspomnianym Markiem Szkolnikowskim. Panowie dali sobie po raz za pośrednictwem Twittera, a ich dyskusja odbiła się szerokim echem wśród użytkowników serwisu społecznościowego.

Wymiana zdań pomiędzy wymienionymi zwróciła uwagę wielu Twitterowiczów. Jednym z tych, którzy zabrali głos był Bartłomiej Szczęśniak, czyli Mietczynski. Były dziennikarz serwisu Weszło.com, wzięty YouTuber postanowił uderzyć w szefa TVP Sport.

Mietczynski uderza w Marka Szkolnikowskiego. Nazwał go „cymbałem”

We wstępie swojego wpisu Szczęśniak stwierdza, że już dawno pisał, iż Marek Szkolnikowski to… cymbał. „Chciałem tylko zaznaczyć, że już dawno pisałem, że Szkolnikowski to cymbał, a jego ‚dorobek’ jest przeceniany, bo zrobić telewizję gdy masz zapewniony hajs od podatników i nie musisz się ubiegać o abonentów to zadanie nieporównywanie łatwiejsze od szefowania zwykłej stacji ” – napisał.

To jednak nie koniec. Niedługo później Mietczynski wyprowadził kolejny cios. Tym razem nawiązał do innego wpisu Szkolnikowskiego, który zwrócił uwagę na nagranie opublikowanego przez szefa redakcji sportowej Canal+, Michała Kołodziejczyka. Ten zamieścił bowiem fragment z wczorajszego meczu Polska-Holandia, który wcześniej na swój profil wrzucił Szkolnikowski. „Skąd to nagranie?” – zapytał szef TVP Sport, a Kołodziejczyk zdecydował się usunąć film.

„A z tym sraniem się, że treści należą do TVP to jest już opór żałosne XD TVP sama korzysta z prawa cytatu kiedy chce używając fragmentów różnych programów w swojej stacji (mnie też raz użyli bez pytania i nie mam z tym problemu, bo niby czemu) a ten spina jak małe bobo” – podsumował całą sytuację Mietczynski.