Robert Biedroń drwi z Jarosława Kaczyńskiego. Ten wpis polityka wywołał sporą dyskusję

Robert Biedroń
Robert Biedroń

Robert Biedroń na swoich profilach społecznościowych opublikował wpis, w którym drwi z Jarosława Kaczyńskiego. Polityk zadał swoim obserwatorom pytanie, na które pojawiło się mnóstwo odpowiedzi. Internauci ochoczo włączyli się do dyskusji na temat prezesa Prawa i Sprawiedliwości. 

Robert Biedroń nie stroni od wypowiadania się na temat innych polityków, zwłaszcza tych należących do partii rządzącej. Lider partii Wiosna niejednokrotnie szeroko komentował zachowanie Jarosława Kaczyńskiego. Wyrażając swoją opinię na temat jego działań często nie przebierał w słowach. Tym razem postanowił zadać pytanie internautom, tym samym ponownie mu dogryzając.

Wiemy, ile będzie wynosiła czternasta emerytura. Nie wszyscy będą mieli powód do radości

Dziś zarówno na jego Facebooku, Instagramie, jak i Twitterze pojawiło się zdjęcie, na którym prezes PiS jest wyraźnie zdenerwowany, a pod nim wymowny opis: „Wicepremier ds. bezpieczeństwa. Czujecie się bezpiecznie?”. Na wszystkich trzech platformach, na których pojawił się wpis, od razu zawrzało w komentarzach. Internauci postanowili wyrazić swoją opinię. 

Robert Biedroń uderza w Jarosława Kaczyńskiego

Wiadomo, że na profilach prowadzonych przez polityków gromadzą się przeważnie ich zwolennicy. W związku z czym są to osoby, które podzielają poglądy danej osoby. Nie trudno domyślić się zatem, że komentarze, jakie pojawiały się pod postem Biedronia, mocno uderzały w Kaczyńskiego.

Jak Małgorzata Rozenek godzi opiekę nad dziećmi z obowiązkami zawodowymi? Gwiazda zdradza swój sekret

„Tego pana trzeba zamknąć, on jet niebezpieczny”, „Jak to jest możliwe, że facet w jego wieku, stojący już prawie nad grobem, odklejony od rzeczywistości, bez rodziny, bez dzieci, bez potrzeby patrzenia perspektywicznie, decyduje o losie tylu ludzi”, „On powinien się udać na emeryturę już dawno temu, a nie dalej rozwala Polskę”, „Chory z nienawiści człowiek”, „Bezpieczne będzie dla nas, jak w pierwszej kolejności poda się do dymisji”. Takich komentarzy jest całe mnóstwo.

Internauci odpowiedzieli również na główne pytanie, jakie zadał Robert Biedroń. Jednogłośnie stwierdzili, że nie czują się w naszym kraju bezpiecznie. Wielu zadeklarowało nawet, że już myśli nad wyprowadzką do innego kraju, ponieważ to, co dzieje się w Polsce ich przerasta.

Widzowie im tego nie wybaczą? Kontrowersyjna decyzja jury programu "Top Model"