Robert Lewandowski zamieścił zdjęcie. Ma gdzieś burzę, która wokół niego wybuchła [FOTO]

Robert Lewandowski
Robert Lewandowski

Robert Lewandowski nie zaliczy ostatniego zgrupowania do udanych. Raz – ze względu na wyniki, które osiągnęła reprezentacja, a dwa – przez atmosferę, która mu towarzyszyła. Piłkarz nic sobie z tego jednak nie robi. Niedawno zamieścił zdjęcie, które świadczy o tym dobitnie.

Ostatnie mecze naszej drużyny narodowej nie były w wykonaniu Lewandowskiego udane. Mowa tu przede wszystkim o meczu z Włochami, po którym nasz kapitan udzielił głośnego wywiadu. Najpierw przez kilka sekund jednak milczał słysząc wcześniej pytanie o taktykę na spotkanie z Italią.

Nie najlepiej poszło mu również w starciu z Holandią. Ze względu na uraz spędził na boisku bowiem zaledwie 45 minut. Dodatkowo, wokół jego występu narosło wiele spekulacji. Niektórzy sugerowali, że „Lewy” pokłócił się z selekcjonerem Brzęczkiem i dlatego opuścił boisko. Zarówno jeden, jak i drugi zaprzeczają, aczkolwiek w każdej plotce tkwi ziarenko prawdy…

Robert Lewandowski postanowił jednak odciąć się od nieprzychylnych informacji. Świadczy o tym zdjęcie, które zamieścił na swoich mediach społecznościowych.

Robert Lewandowski ma gdzieś medialną burzę. Zamieścił wymowne zdjęcie

W momencie, gdy w mediach pojawia się multum informacji dotyczących Roberta Lewandowskiego oraz jego relacji z Jerzym Brzęczkiem, sam zainteresowany postanowił odciąć się od zgiełku. Na swoim profilu społecznościowym zamieścił bowiem zdjęcie, na którym spędza czas ze swoimi córeczkami – Klarą i Laurą.

Piłkarz wygląda na szczęśliwego. Widać, że zabawa z dziećmi daje mu radość i pozwala zapomnieć o nieudanych meczach i napiętej sytuacji podczas niedawnego zgrupowania reprezentacji Polski. „Dwoje na jednego. Poważna rozgrywka” – napisał Robert Lewandowski w opisie fotografii umieszczonej na FB.

„Super! Czas spędzony z dziećmi jest bezcenny i najważniejszy” – napisał jeden z komentujących. „Lepiej niech Robert Lewandowski wraz z innymi piłkarzami wskaże autorytet i kto podjąłby się tego wyzwania (prowadzenia drużyny narodowej – przyp. red.)… Szanuję obecnego (selekcjonera – przyp. red.), ale widać, że brak mu pomysłu, autorytetu i charyzmy” – napisał z kolei inny z internautów.

źródło: Facebook/Robert Lewandowski, otopress.pl