Sylwia Bomba przez cały rok chodzi w tych samych spodniach. „Nie każda kobieta by to zniosła”

Sylwia Bomba Gogglebox

Plotto.pl: Większość kobiet kocha zakupy i każdą szansę na wzbogacenia swojej garderoby o zupełnie nowe ubrania. Nad wyraz zauważalne jest to u gwiazd telewizji i sceny. Większość z nich posiada ogromne garderoby w których trzymają różnorodne kreacje przygotowane na rozmaite okazje. Jednak Sylwia Bomba znana z programu „Gogglebox. Przed telewizorem” ma zupełnie inne podejście do swojego wyglądu. Prawdopodobnie nie wyszłoby to na jaw gdyby nie czujne oko internauty.

Pod jednym z ostatnich zdjęć uczestniczki popularnego programu TTV pojawiło się mnóstwo komentarzy. Sylwia Bomba prezentowała się niesamowicie, jednak nie to zwróciło największą uwagę fanów. Czujny internauta zauważył na fotografii coś, co wzbudziło w nim duże zainteresowanie. Nie omieszkał wspomnieć o tym w komentarzu.

Nie do wiary, jak dziś wygląda Maryla Rodowicz. "Figura jak u nastolatki"

Sylwia Bomba na większości zdjęć ma takie same spodnie

Na jednym z ostatnich zdjęć gwiazda programu „Gogglebox. Przed telewizorem” pokazała się w długim, białym płaszczu i czapce z pomponem w tym samym kolorze. Spod pięknego płaszcza wystają również czarne, obcisłe legginsy. Pod fotografią Sylwia Bomba poruszyła temat wyjazdów oraz preferencji. Okazuje się, że kobieta jest ogromną fanką wyjazdów nad morze, jednak poza sezonem. Jak przyznaje nie lubi tłumów i o wiele lepiej odpoczywa odwiedzając nadmorskie miejscowości poza wakacjami.

Jednak to nie temat wyjazdów, a nawet piękna fotografia przykuła uwagę fanów, a ubiór kobiet. Konkretnie, jedna z internautek zauważyła, że Sylwia Bomba przez cały rok chodzi w leginsach. Kobieta zdecydowała również podzielić się tym spostrzeżeniem z innymi: „Wiosna, lato, jesień, zima w leginsach”. Jednak z pewnością nie spodziewała się takiej odpowiedzi.

Julia Wieniawa relacjonuje pracę nad swoim mieszkaniem. Co za luksus! Będzie siłownia i kącik do jogi

Gwiazda „Gogglebox. Przed telewizorem” wyznała jaka jest prawda

Przyglądając się zdjęciom Sylwii możemy zauważyć, że kobieta wyjątkowo upatrzyła sobie dwa rodzaje strojów. Pierwszym z nich są sukienki – długie, krótkie, gładkie, we wzorki. Kobieta ma naprawdę świetny gust i idealnie potrafi dobrać ubrania do swojej sylwetki. Jednak oprócz tego, Sylwia Bomba szczególnie uwielbia chodzić w… leginsach. Nie da się nie zauważyć, że kobieta równie często co w sukienkach pokazuje się właśnie w tym rodzaju spodni. Nic dziwnego, że w końcu ktoś o to zapytał.

Jak Małgorzata Rozenek godzi opiekę nad dziećmi z obowiązkami zawodowymi? Gwiazda zdradza swój sekret

Sylwia Bomba nie miała problemu, żeby odpowiedzieć na to spostrzeżenie. Kobieta przyznaje, że „kocha legi najbardziej na świecie”. Są to jedne z najwygodniejszych spodni, tuż po dresach, jednak można z ich udziałem stworzyć bardzo elegancki strój. Jako mama niespełna dwuletniej dziewczynki Sylwia bardzo ceni sobie wygodę, dlatego tak często decyduje się właśnie na leginsy.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Sylwia Bomba 💣 (@sylwiabomba)

Rzadko kiedy możemy zobaczyć jak Sylwia Bomba ma na sobie jeansy. Jednak mimo to nie można powiedzieć, że jej garderoba jest ograniczona. Uczestniczka „Gogglebox. Przed telewizorem” bardzo często zaskakuje swoich fanów nietypowymi stylizacjami w których wygląda niesamowicie. Jak widać, wcale nie tak trudno jest dobrać piękny i elegancki strój, nawet z najprostszych ubrań.