Szymon Hołownia ma ważny apel do policjantów. „Nie dajcie z siebie zrobić ZOMO Kaczyńskiego”

Szymon Hołownia
Szymon Hołownia

Szymon Hołownia postanowił na swoim profilu odnieść się do sytuacji, jakie ostatnio mają miejsce w naszym kraju, a tym samym zaapelować do policjantów. Mężczyzna twierdzi, że wczorajsze wydarzenia są idealnym przykładem tego, jak władza rękami policji atakuje prawa obywateli polski. 

Szymon Hołownia nie stroni od komentowania poczynań obecnej władzy. W swoim wpisie podkreślił, że przy kolejnych wyborach przywrócimy Polskę, w której prawa człowieka i obywatela są na pierwszym miejscu. Polskę, w której chce się żyć, i w której nie boimy się budzić. Ostatnio w naszym kraju dużo się dzieje, a wszystko za sprawą strajków.

Krzysztof Jackowski obawia się najgorszego. Wybory w USA mogą mieć fatalne skutki dla całego świata

Wczoraj odbył się kolejny protest, podczas którego doszło do karygodnych zachowań. Internet w mgnieniu oka obiegły filmiki relacjonujące wczorajsze wydarzenia. Policjanci używali gazu łzawiącego wobec protestujących. W wielu przypadkach dochodziło również do aktów przemocy. Według działacza politycznego takie rzeczy nigdy nie powinny mieć miejsca, a władza stara się po prostu wysługiwać policjantami.

Szymon Hołownia apeluje do policjantów

„Apeluję dziś do policjantów, którzy są ludźmi honoru: nie dajcie z siebie zrobić ZOMO Kaczyńskiego. Nie zasługujecie na taki los! Macie związki zawodowe, zastanówcie się, jak możecie się sprzeciwić wykorzystywaniu Was do celów politycznych! Apeluję, bo wczoraj władza zaatakowała, właśnie rękami policjantów w cywilu, podstawowe prawa obywatelek i obywateli Polski” – zaczyna w swoim wpisie.
Sylwia Bomba przez cały rok chodzi w tych samych spodniach. "Nie każda kobieta by to zniosła"
Dodał, że nieumundurowani policjanci, którzy znaleźli się w tłumie i atakowali protestujące osoby, to doskonały przykład naszej politycznej rzeczywistości. Według niego to zdziczenie struktur państwa. Mężczyzna obserwując aktualne wydarzenia, nie kryje swojego rozgoryczenia. Nie on jedyny, ponieważ o wczorajszym proteście wypowiedziało się również wielu innych polityków.
Szymon Hołownia twierdzi, że obecna władza musi upaść. Nie wie jednak, czy to kwestia tygodni, czy miesięcy, ale tak musi się wydarzyć. Coraz więcej osób jest oburzonych tym, co dzieje się w naszym kraju, a liczne strajki są jedynie tego potwierdzeniem.
Nie do wiary, jak dziś wygląda Maryla Rodowicz. "Figura jak u nastolatki"