Biedronka rozdaje bony zakupowe na 150 zł. Wystarczy wydać… 2 złote

Jeronimo Martins Biedronka zniżki

W sieci sklepów Biedronka już rozpoczyna się przedświąteczna gorączka. Grupa Jeronimo Martins tradycyjnie postara się przyciągnąć jak najwięcej klientów. Pojawiła się bardzo atrakcyjna oferta dla oszczędnych Polaków. Za 2 złote można kupić gazetkę, w której znajdziemy bony zniżkowe do Biedronki na aż 150 zł.

Promocje w Biedronce regularnie przyciągają do dyskontów miliony Polaków. Marketingowcy sieci na tym jednak nie poprzestają. Klienci mogą bowiem liczyć na liczne programy lojalnościowe. W najbliższym czasie natomiast, mogą zaoszczędzić na zakupach nawet 150 zł.

Media Markt zaprasza do sklepów mimo lockdownu. Sklep znalazł lukę w prawie

Biedronka z zaskakującą ofertą. Kupony na 150 zł dla wszystkich klientów

Bardzo miłą niespodziankę Jeronimo Martins zrobiło klientom, którzy zakupili okazjonalną, świąteczną gazetkę Biedronki z przepisami. Ta kosztowała zaledwie 2 złote. W środku znaleźliśmy natomiast kupony zniżkowe opiewające łącznie na 150 złotych.

Dodatkowo Biedronka zachęca klientów do zaoszczędzenia czasu i zamówienia zakupów z dostawą do domu. Co prawda ta opcja funkcjonuje na razie tylko w największych miastach, ale niewykluczone, że już wkrótce ekspansja Glovo obejmie kolejne rejony. Jak czytamy w gazetce (zdjęcia kuponów z kwotami zniżki na poszczególne produkty), zamawiając zakupy do domu możemy otrzymać dodatkowo 20 zł zniżki. Warunkiem jest zamówienie produktów za co najmniej 60 złotych.

Wielkie oburzenie widzów po finale "Hotel Paradise". "Przecież oni nawet nie są parą"

Jak działają kupony? – Przygotuj swoje ulubione zimowe przysmaki jeszcze taniej! Wytnij kupon i przekaż kasjerowi przed dokonaniem wyboru płatności – tłumaczy Jeronimo Martins.

Biedronka promocje Jeronimo Martins

Jak widać, Biedronka przekazuje kupony zarówno na żywność, herbatę czy owoce, jak i sprzęt AGD. Wielu Polakom bez wątpienia pomogą one znacznie taniej zakupić produkty niezbędne do przygotowania ulubionych świątecznych potraw. Rzeczoną gazetkę, w której czekaj mnóstwo zniżek, najczęściej można znaleźć na stojakach przed kasami. Warto się spieszyć, gdyż zapewne lada moment zaczną się one rozchodzić jak ciepłe bułeczki. Tym bardziej, gdy wkroczymy już w grudzień.

źródło: otopress.pl, biedronka.pl