Z Edytą Górniak jest bardzo źle. „Nie ma już nadziei”

Edyta Górniak

Przytłaczająca sytuacja, w jakiej znalazła się Edyta Górniak, jest nie do pozazdroszczenia. Media donoszą o kolejnych problemach artystki, które – nie ma co się oszukiwać – nie dają nadziei na lepsze jutro.

Biedronka rozdaje bony zakupowe na 150 zł. Wystarczy wydać... 2 złote

Jak powszechnie wiadomo, ostatnie dni to dla Edyty Górniak istny koszmar. Ataki ze strony mediów, dziennikarzy, internautów, a nawet niedawnych przyjaciół doprowadziły narodową diwę na skraj ciężkiej depresji. Media masowo cytowały jej słowa o tym, że rzuca wszystko i zaszywa się w swojej górskiej posiadłości. Teraz natomiast do opinii publicznej docierają jeszcze smutniejsze informacje. Górniak jest podobno wstrząśnięta i zszokowana tym, w jaki sposób zaatakowali ją niemal wszyscy. Osoby, które dobrze ją znają obawiają się, że może się z tego nie pozbierać.

Edyta Górniak w fatalnym położeniu. Nowe informacje nie dają nadziei

Nic w tym dziwnego, że portale show-biznesowe rozpisują się o tym, jak z obecną sytuacją radzi sobie Górniak. Niepokoją się o nią nie tylko wieloletni fani, ale i dziennikarze, którzy mieli okazję Edytę poznać.

Co u Oliwii i Łukasza z programu "Ślub od pierwszego wejrzenia"? Widzowie będą w szoku

Najnowsze doniesienia nie napawają optymizmem. Jak bowiem czytamy chociażby w serwisie gwiazdy.wp.pl, Edyta Górniak została zupełnie sama. Aż trudno uwierzyć, jak wiele bliskich osób odwróciło się od legendy polskiej muzyki. Nie tylko „dalecy” znajomi postanowili podziękować kobiecie za przyjaźń i współprace. Zszokowały decyzje bardzo bliskich dotąd Edycie ludzi. O kim mowa?

Otóż w ostatnim czasie posypały się sercowe relacje Edyty Górniak. Dwa lata temu rozstała się ze swoim partnerem – Mateuszem Zalewskim. Później w mediach huczało o rzekomym nawiązaniu relacji z nową osobą. Okazało się jednak, że nic takiego nie miało miejsca. Na domiar złego źle zaczęło dziać się w życiu zawodowym piosenkarki.

Edyta Górniak poniżona. W sieci pojawiło się hucznie zapowiadane nagranie

Nikłe nadzieje na wielki come back

Edyta Górniak została opuszczona nawet przez swojego – wydawało się – zaufanego agenta. Menadżer ds. koncertowych, a także ten od spraw wizerunkowych – panowie zostawili gwiazdę w najtrudniejszym momencie. Jak ponadto zauważają dziennikarze „Wirtualnej Polski”, nawet znajomi ze świata show-biznesu niezbyt garną się do wspierania Edyty. To najwyraźniej moment pogłębionej refleksji w życiu Edyty Górniak. „Super Express” donosi bowiem, że artystka chce podjąć próbę posklejania swoich relacji rodzinnych. Chciałaby nieco zbliżyć się z synem, siostrą i rodzicami. Miejmy nadzieję, że uda się to po latach hucznej i owocnej kariery muzycznej.

Trudno natomiast mieć nadzieję, że Edyta wróci na scenę i będzie traktowana tak poważnie, jak do tej pory. Wielu fanów zdążyło bowiem zrazić się do wokalistki na tyle, że nie potrafią już postrzegać jej jako autorytet w jakiejkolwiek dziedzinie.

Nie do wiary, jak dziś wygląda Maryla Rodowicz. "Figura jak u nastolatki"