Tomasz Smokowski wraca do telewizji! Dziś zapadła decyzja

Tomasz Smokowski

Tomasz Smokowski, znany dziennikarz sportowy, wraca do komentowania. Informacja o tym fakcie została opublikowana dziś w mediach społecznościowych.

Smokowski to jeden z najbardziej lubianych i doświadczonych komentatorów na polskim rynku. Przez wiele lat związany był bowiem ze stacją Canal+. Po długim „związku” opuścił jednak jej szeregi i postanowił spróbować swoich sił w Polsacie. Wreszcie odszedł i stamtąd.

Wszystko po to, by wspólnie z Krzysztofem Stanowskim, Michałem Polem i Mateuszem Borkiem współtworzyć Kanał Sportowy. Projekt okazał się wielkim sukcesem, a on sam znów wrócił na usta kibiców. Jego obecność w internecie wzmogła jednak tęsknotę fanów za jego komentarzem telewizyjnym. Okazuje się, że już niedługo będą mogli znów go wysłuchać.

W mediach społecznościowych pojawiła się bowiem informacja, że Tomasz Smokowski wraca do telewizji. Transfer na scenie dziennikarskiej został przypieczętowany w piątek 20 listopada.

Tomasz Smokowski wraca do telewizji

Smokowski wraca do swojej dawnej stacji, czyli Canal+. Od niedawna szefem sportowej redakcji jest tam Michał Kołodziejczyk, który nawiązał już współpracę z Mateuszem Borkiem. Teraz do współpracy udało mu się namówić „Smoka”.

Informacja o transferze Smokowskiego pojawiła się dziś w mediach społecznościowych na profilach Canal+ w serwisach Facebook oraz Twitter.

„Cześć @TSmokowski! Kolejny świetny komentator na antenie @CANALPLUS_SPORT.Tomek będzie komentował jeden mecz ligi francuskiej w kolejce. To wielka przyjemność dla nas i na pewno znakomita informacja dla naszych widzów” – napisał Kołodziejczyk.

„Tęskniliście za ligą francuską – jest liga francuska. Tęskniliście za Smokiem w CANAL+ SPORT – jest Smoku w CANAL+ SPORT” – napisano z kolei na profilu Canal+Sport na Facebooku.

Z powrotu Tomasza Smokowskiego cieszą się oczywiście kibice. Wielu z nich publikuje bowiem komentarze, które na to wskazują, a pojawiło się ich naprawdę mnóstwo.