Zbigniew Boniek nie wytrzymał: buractwo, chamstwo i hejt. Teraz wszystko się zmieni

Twitter

Zbigniew Boniek aktywnie udziela się w serwisie społecznościowym Twitter. Ostatnio zamieścił tam jednak wpis, który wskazuje na jego wielką wściekłość. „Buractwo, chamstwo i hejt” – napisał prezes PZPN.

W wywiadzie dla kanału Foot Truck, o którym szerzej pisaliśmy TUTAJ, Zbigniew Boniek przyznał, że nie żałuje, iż założył konto w serwisie Twitter. Przyznał wprawdzie, że niekiedy dochodzi tam do spięć, jednak on również lubi czasem wbić komuś żartobliwą szpileczkę.

Niedługo po publikacji wywiadu w sieci prezes PZPN zamieścił jednak wpis, który zaskoczył wielu internautów. Szef polskiej federacji piłkarskiej użył bowiem bardzo mocnych słów w kierunku niektórych z jego „followersów”. Pod tweetem błyskawicznie zaroiło się od komentarzy.

Boniek nie bawił się w dyplomację i przyznał, że od teraz jego komunikacja za pośrednictwem Twittera będzie wyglądała inaczej niż dotychczas. Co to oznacza?

Zbigniew Boniek nie wytrzymał. Zmiana strategii w serwisie Twitter

„No więc tak – mam ponad milion followersow i tylko 130 osób zablokowanych.. niestety czas na zmianę taktyki – buractwo, chamstwo i hejt od dzisiaj dostają kopa w tyłek” – napisał wyraźnie oburzony prezes PZPN.

To jednak nie koniec. Zbigniew Boniek zapowiedział jednocześnie zmianę strategii w swojej komunikacji za pośrednictwem serwisu Twitter. Nie wyjaśnił wprawdzie na czym ma ona polegać, aczkolwiek możemy domyślać się, że w grę wchodzić będzie selekcja obserwujących. „Nie żeby mnie denerwowali….po prostu inna taktyka” – tłumaczy szef polskiej federacji piłkarskiej.

Wpis Bońka wywołał oczywiście do tablicy użytkowników Twittera, którzy ochoczo komentowali tweeta prezesa PZPN. Nie wszystkie tweety były jednak Bońkowi przychylne. „Selekcjonera se zmień, a nie taktyki na tłiterku” – napisał jeden z komentujących. „Oho, ktoś nie wytrzymuje presji” – rzucił kolejny.

Sam zainteresowany sprawy więcej nie komentował. Nie pozostaje nam więc nic innego, jak obserwować jego profil w najbliższych dniach.