Szef FAME MMA stawia Najmanowi poważne zarzuty. „Dość mocne podejrzenia” [WIDEO]

FAME MMA
Screen YouTube mma.pl

Marcin Najman znów dołożył do pieca. Chodzi oczywiście o jego wczorajszą walkę podczas gali FAME MMA. Były pięściarz złamał zasady pojedynku i otrzymał dyskwalifikację. Teraz mocne zarzuty pod jego adresem stawia szef federacji freak fightowej.

Kibice nie mogą uwierzyć w to, co zobaczyli na wczorajszej gali FAME MMA. W jednym z najhuczniej zapowiadanych starć zmierzyli się ze sobą Don Kasjo oraz Marcin Najman. Walka zakończyła się jednak w dość niespodziewany sposób. Wszystko ze względu na zachowanie byłego pięściarza.

Najman złamał bowiem obowiązujące zasady i zaczął… obalać Kasjusza na ziemię. To oczywiście niezgodne z regulaminem, ponieważ starcie zwaśnionych zawodników miało odbywać się na regułach bokserskich. Nie wiedzieć czemu Marcin Najman już na samym początku złamał ten zapis.

Mocne zarzuty pod adresem byłego pięściarza stawia jeden z szefów FAME MMA. Krzysztof Rozpara, bo o nim mowa, udzielił mocnego wywiadu dla internetowej telewizji MMAPLtv.

Szef FAME MMA stawia Najmanowi poważne zarzuty

Na samym początku swojej wypowiedzi Rozpara przyznał, że jest zszokowany zachowaniem Najmana. Dodał też, że coś takiego przeczy wszelkim zasadom sportu i nigdy nie powinno się wydarzyć. To jednak nie koniec. Szef freak fightowej federacji postawił bowiem byłemu pięściarzowi bardzo mocny zarzut. Stwierdził bowiem, że jego zachowaniem mogło być po prostu realizacją założonego wcześniej planu.

„Tak po prostu nie można się zachowywać. Najgorsze w tej sytuacji jest to, że mamy dość poważne, że było to działanie zaplanowane” – stwierdził szef federacji FAME MMA. „Nie były to emocje i działania pod wpływem całej sytuacji, tylko zaplanowana akcja” – dodał Rozpara.

Rozpara zdradził również, jakie ewentualne konsekwencje czekają Marcina Najmana. Okazuje się, że zawodnik z pewnością otrzyma karę finansową. Szef federacji przyznał, że istnieje możliwość, iż będzie ona wyższa, niż wynagrodzenie, które za pojedynek miał otrzymać zawodnik. Wiele wskazuje wiec na to, że po gali FAME MMA „El Testosteron” może wyjść „na zero”.

źródło: YouTube/MMAPLtv