Szokujące słowa Don Kasjo po walce. „Je**ć tą pisowską ku**ę” [WIDEO]

Don Kasjo

Wczorajsza walka Don Kasjo i Marcina Najmana na FAME MMA to dziś temat numer jeden w social media. Chodzi oczywiście o zachowanie byłego pięściarza, ale słowa, które już po zakończeniu starcia wypowiedział jego rywal.

Czegoś takiego jeszcze nie oglądaliśmy. Wczorajsza gala FAME MMA przyniosła bowiem kolejne, niespodziewane rozstrzygnięcie. Mowa tutaj o walce, w której zmierzyli się Don Kasjo oraz Marcin Najman.

Pojedynek miał nietypowy przebieg. Wszystko ze względu na fakt, iż zakładano, że odbędzie się w formule bokserskiej. Tymczasem pięściarz, Marcin Najman, złamał zasady. Zaczął obalać Kasjusza na matę i w efekcie… został zdyskwalifikowany.

Po walce Don Kasjo był wściekły. Nie mógł uwierzyć bowiem w to, co stało się na ringu. Zakładał przecież, że jego długi spór z Najmanem wreszcie rozstrzygnie się po męsku. Ze względu na szokujące zachowanie Najmana wszystko poszło nie tak. Nie dziwi więc, że już po walce Kasjusz był wyjątkowo wściekły.

Don Kasjo o Najmanie. Szokujące słowa po walce

Po zakończonym starciu Kasjusz stanął do rozmowy z Mateuszem Kaniowskim, prowadzącym galę pod kątem medialnym. Dziennikarz pytał go o to, w jaki sposób potoczy się teraz kariera. Zawodnik FAME MMA mocno zaskoczył jednak wszystkich widzów pojedynku. Młody mężczyzna użył bowiem bardzo mocnych i wulgarnych słów.

„Je**ć tą pisowską ku**ę” – powiedział Kasjusz.

Najman do tych słów się nie odniósł. Zaraz po walce opublikował jednak krótki wpis, który następnie zniknął z sieci. Były pięściarz stwierdził, że potraktował Don Kasjo tak, jak on jego rodzinę. Chodziło zapewne o wypowiedzi Kasjusza, który słownie przed walką nie oszczędzał Najmana.

Walka obu zawodników wywołała ogromne emocje w sieci. Wystarczy wejść na Twittera, by przekonać się o tym, jak wielkie emocje wzbudziła ta walka. Twitter dosłownie zapłonął i wiele wskazuje na to, że przez kilka najbliższych dni będziemy mówić o zachowaniu Najmana.