Roksana Węgiel zdecydowała się na odważną metamorfozę. Fanki oszalały „Omg ale zmiana!”

Roksana Węgiel
Roksana Węgiel

Roksana Węgiel postanowiła zaszaleć i nieco zmienić swoją dotychczasową fryzurę. Idolka nastolatek pokazała się w nowej odsłonie. Pod postem gwiazdy pojawiło się mnóstwo komentarzy fanów zachwyconych jej nowym wyglądem. Takich odważnych kolorów nikt się nie spodziewał. 

Roksana Węgiel dotychczas raczej nie szalała w kwestii zmiany fryzury. Kojarzymy ją raczej z pięknymi, długimi i naturalnymi włosami. Dziewczyna nadrabiała za to kolorowymi stylizacjami, na których skupiała się uwaga wszystkich. Z czasem jednak postanowiła przełamać swój naturalny wygląd i dała się ponieść fantazji. Na jej włosach pojawiły się kolorowe pasemka, które zdecydowanie spodobały się jej fanom.

Za nami gala American Music Awards 2020. Która gwiazda zdobyła najwięcej statuetek?

Choć Roxie rozpoczęła swoją karierę stosunkowo niedawno, to w tym czasie zdążyła zgromadzić ogromną rzeszę fanów. Wszystko dzięki jej niesamowitemu talentowi i przede wszystkim osobowości, która przyciąga innych. Dla wielu stała się wzorem do naśladowania. Młoda gwiazda pokazuje, że warto spełniać swoje marzenia i dążyć do celu. To właśnie zapewniło jej tak ogromny sukces.

Roksana Węgiel pokazała swoje włosy po metamorfozie

Gwiazdy uwielbiają wyznaczać nowe trendy, za którymi zaraz podążają ich fani. Po metamorfozie Roxie na pewno każda nastolatka będzie chciała mieć włosy jak ona. Młoda piosenkarka postanowiła przełamać naturalność na swoich włosach kilkoma kolorami, które w połączeniu z jej naturalnym kolorem wyglądają świetnie.

Kontrowersyjny finał programu "Rolnik szuka żony". Widzowie są oburzeni. "Edycja tego sezonu jest jak rok 2020, czyli do du..y"

Pod postem z nowym kolorem włosów, gwiazda zapytałam „Jak Wam się podoba?”, na co otrzymała oczywiście ogromną ilość pochlebnych komentarzy. „Zjawiskowo. Do twarzy Ci w tych kolorowych włosach”, „Omg ale zmiana! Super!”, „Cudowne są!!”, „Sztos, też chcę takie” – piszą internauci pod postem nastolatki. Można zatem śmiało wywnioskować, że nowy wygląd ich idolki przypadł im do gustu.

Roksana Węgiel tą metamorfozą zaskoczyła wszystkich. Trzeba przyznać, że ta zmiana dodała jej charakteru i wyjątkowości. Teraz już nie tylko jej kreacje będą przyciągały uwagę wszystkich. Na pewno nowe włosy będą idealnym dopełnieniem kolorowych stylizacji.

Ministerstwo Zdrowia wdraża w życie nowy plan. Miliony Polaków zostaną objęci szczególną opieką