Skandal przed samym finałem, widzowie oburzeni. „Skazany gwałciciel w finale Top Model, brawo TVN”. Co na to produkcja programu?

Top Model
Top Model

Takiego obrotu sytuacji widzowie programu „Top Model” absolutnie się nie spodziewali. Na kilka dni przed finałem na jaw wyszły szokujące informacje na temat jednego z finalistów. Okazuje się, że uczestnik był skazany za popełnienie przestępstwa na tle seksualnym. Widzowie są oburzeni. 

W tej edycji programu „Top Model” mieliśmy okazję poznać wiele wspaniałych, utalentowanych osób. Jednym z uczestników, który zyskał ogromną sympatię widzów, był właśnie Dominic D’Angelica. Jego pozytywne nastawienie i energia, jaka od niego biła, podbiła serca wszystkich oglądających program. Mężczyzna zawsze był uśmiechnięty, a ponadto często wspominał o swojej rodzinie, co tylko rozczulało wszystkich przed ekranami.

Wiemy, kim jest nowa miłość Piotra Żyły. Znamy ją z telewizji

Zupełnie nikt nie spodziewał się, że aspirujący model może mieć za sobą tak burzliwą, a do tego kryminalną przeszłość. Okazało się, że w 2011 roku został skazany za seks oralny z nieletnią. Według informacji miał usłyszeć wyrok skazujący go na 60 dni pozbawienia wolności w zawieszeniu na 3 lata. Po 3 latach uznano go za winnego naruszenia warunków zawieszenia kary. Tym razem chodziło jednak o pobicie i planowanie przestępstwa. Tym razem wyrok, jaki usłyszał, wynosił pięć miesięcy więzienia.

Burzliwa przeszłość finalisty programu „Top Model”

Podobno jedna z amerykańskich fundacji, zajmująca się działaniem na rzecz ofiar przestępstw i przemocy na tle seksualnym już od kilku miesięcy próbowała skontaktować się z produkcją programu i poinformować o tym fakcie. TVN jednak nie udzielił żadnej odpowiedzi, nie wiadomo zatem, czy w ogóle ta wiadomość do nich dotarła. Nie mniej jednak, teraz na pewno się o tym dowiedzą.

Dziennikarz ma plan, jak powstrzymać Najmana. "A jakby tak..."

Okazuje się, że Dominic D’Angelica już niejednokrotnie próbował swoich sił w różnych reality show, gdzie daleko zachodził. Za każdym razem jedna rodzina ofiary interweniowała i odpadał z programu. Tym razem będzie podobnie?

Widzowie programu „Top Model” nie kryli oburzenia, po tym, jak dowiedzieli się prawdy. Na profilu programu od razu zawrzało w komentarzach. „Promowanie przestępcy seksualnego, obrzydliwe”, „Niesamowite, że w finale jednego z najpopularniejszych programów w Polsce jest przestępca seksualny, a produkcja o tym doskonale wiedziała”, „TVN co chwilę robi materiał na temat pedofilów w kościele, a jednocześnie bierze do swojego programu kolesia, który jest w rejestrze przestępców seksualnych” – piszą internauci.

Michał Wiśniewski ma ważny apel do swoich dzieci. "Oby nie było dziecka w najbliższym czasie, bo moje jest w drodze!"